رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

17 مهارت مردان در قرن 21 باید داشته باشند!

 • در دنیای مدرن چه معنایی دارد ؟
 • پول و کسب و کار بسازید؟
 • ماهیچه بسازید؟
 • لباس خوب بپوشید؟
 • کار را ترک کنید تا کودکان خود را بزرگ کنید؟

مسلما همه اینها و هیچ یک از این موارد وجود ندارد. مردانگی بیست و یکم ممکن است متفاوت از ۵۰ سال پیش باشد، اما همیشه و همیشه خواهد بود .مفهومی که به طور مداوم در حال تغییر است، یک تصویر کاملا متفاوت که براساس آن شما از کجا هستید و چیزی که فکر می‌کنید از شما انتظار می‌رود.

با این حال،کم‌تر مبهم است، مهارت‌هایی هستند که یک مرد باید آنها را داشته باشد. بیشتر به این خاطر که اکثریت تغییر نکرده اند. اینها چیزهایی هستند که شما باید قادر به انجام آن باشید.باما در ادامه این مقاله از رویال مد همراه باشید.


مهارت مردانه

مهارت های مردانه در خانه

مرد مدرن مردی نیست که ورزش می کند. وظایف داخلی یک مرد بخش مهمی از مردانگی قرن بیست و یکم هستند. در واقع، در حالی که یک مرد زمانی اندازه ماهیچه و تستوسترون بدن خود را اندازه‌گیری می‌کند، در حال حاضر او به اندازه کافی امتیاز برای توانایی مرتب کردن خود و وسایل خودش را ( سخت‌تر از آنچه که به نظر می‌رسد ) دارد. در اینجا 8 مهارت برای آموزش در اطراف خانه وجود دارد.

 1. کارهای منزل را با همکاری با همسرتان انجام دهید،دست نزدن به سیاه و سفید این نشانه مردانگی نیست.
 2. بسته بندی را در منزل یاد بگیرید و به همسرتان کمک کنید.
 3. باید بتوانید در صورت وجود مشکلی و یا پارگی در لباس خودتان ب نخ و سوزن تعمیر کنید.
 4. اتو کردن،سعی کنید لباس های خودتان را خودتان اتو کنید.
 5. تخت خواب را خودتان مرتب کنید.
 6. در لکه گیری کردن وسایل و تمیز کردن دست بکار شوید و زودتر از همسرتان لکه را تمیز کنید.
 7. چینش وسایل را یاد بگیرید و خلاق باشید.خانم ها عاشق مردان خلاق هستند،پس از خلاقیت خودتان استفاده کنید.
 8. چمدانتان را باز کنید و شروع کنید به چینش لباس ها در داخل چمدان،باید بدانید که چه لباسی را در چه بخشی و چگونه باید در چمدان بگذارید،تا چروک یا له نشود.

مهارت های مردانه در تیپ

مهارت های مردانه در تیپ و استایل

نگاه کردن به خوبی، حق مرداست. نگاه کردن به چیزهای استثنایی یک استعداد است ترکیبی از افراد بسیار زیرکانه، دانستن بدن تان، و درک آن چه که باید بپوشید و چه زمانی. جای تعجب نیست که اینها مهارت‌هایی هستند که هر فرد خوش‌لباس می‌داند.

 1. نحوه خرید یک کت و شلوار را درک کنید. یک چشم برای آنچه که با آن تناسب دارد، همان طور که می‌توانید بدانید در اطراف پارچه، رنگ‌ها، بافت و الگو مهم هستند.
 2. تفاوت بین یک کفش آکسفورد و دربی را توضیح دهید.
 3. از موم استفاده کنید البته حداقل تا حدی. ما نمی‌گوییم که شما به موم نیاز دارید، اما می‌گویم که هیچ‌کس نباید به نقشه آنجا نیاز داشته باشد.
 4. دکمه هایتان را ببندید.مردان باجذبه و با شخصیت هیشه دکمه های خود را به صورت منظم می ببندند.به هیچ عنوان دکمه بالایی پیراهنتان را باز نگذارید که جلوه مناسبی ندارد.
 5. در انتخاب رنگ شلوار دقت کنید که پیراهن و تی شرت شما در چه سبکی است،هنر مردان در ست کردن باید به گونه ای اشد که شلوار و پیراهن آنها همخوانی و همپوشانی داشته باشد.
 6. از کمربند استفاده کنید.مردانی که از کمربند مناسب با تیپ خود استفاده می کنند ز جذابیت بیشتری برخوردار هستند.
 7. نمی گوییم کلا و تا جایی که می توانید از پیراهن های که درارای چارخونه های ریز هستند دوری کنید که می تواند تاثیرات بدی روی ذهن طرف مقابل از تیپ شما بگذارد.
 8. از اکسسوری ها در تیپ خود استفاده کنید.
 9. همیشه موهایتان را شانه کرده و مرتب نگه دارید.