رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

رنگ پوست صورت

3 روش فوق العاده برای شناسایی پوست تان!

  • آیا پوست شما رنگ زرد یا صورتی دارد؟
  • گرم، سرد یا خنثی است؟

زمانی که برای تعیین پاسخ مطرح می‌شود ، اغلب احساس می‌کنید که بازی حدس زدن را بازی می‌کنید.

اما زمان برای یادگیری نحوه شناسایی و تحت تاثیر قرار دادن می‌تواند به طور جدی به شما در دنیای آرایش کمک کند.از انتخاب درست یک پایه برای دانستن این که چطور تغییر رنگ را اصلاح کنید و هر رنگ را افزایش دهید تا به یک رنگ بهتر و بی‌عیب و نقص دست پیدا کنید.

چندین روش وجود دارد که می‌توانید آن را به خوبی تشخیص دهید، و خبر خوب این است که انجام آزمایش‌ها آسان است.باما در ادامه این مقاله از رویال مد همراه باشید.


تست ۱: از خودتان بپرسید آیا به طلا و یا جواهرات نقره بهتر نگاه می‌کنید؟

بهترین فلز با ارزش برای شما تنها چیزی است که باعث می‌شود پوستتان درخشان‌تر به نظر برسد. اگر پاسخ این سوال طلا باشد، به احتمال زیاد کمی زرد یا نرم خواهید داشت. اگر نقره‌ای است ، پوست شما مایل به رنگ صورتی یا خنک است.

تست ۲: روی ساعد خود بمالید و به رگ های خود نگاه کنید؟!

اگر رنگ سبز داشته باشند، احتمالا گرم می‌شوند. اگر رنگ آبی داشته باشند، لحن شما احتمالا خنک خواهد بود.

تست ۳: یک پارچه سفید را کنار صورت برهنه خود قرار دهید و مشاهده کنید که پوست شما چه شکلی دارد؟!

پوست با تأثیر گرم مایل به زرد خواهد بود در حالی که پوست با تاثیر سرد به نظر آبی و یا صورتی متمایل به صورتی به نظر می‌رسد. اگر نتایج تست شما با هم مخلوط شوند ، ممکن است در واقع حالت تاثیر خنثی داشته باشید.

زمانی که صدای صورتتان را شناسایی کردید می‌توانید از آن اطلاعات برای کامل کردن رنگ چهره خود استفاده کنید. با این که در کل لازم نیست اصلاح شود، اما داشتن یک ته‌رنگ خاص می‌تواند باعث شود که شما بیشتر در معرض تجربه تغییر رنگ ریز و ویژه که باعث سرحال بودن چهره شما می شود.


آرایش صورت

وقتی تغییر رنگ را تصحیح می‌کنید،به یاد داشته باشید که “ پوشش دادن بیشتر نیست، بلکه بیشتر در مورد تعادل رنگ‌ها است . راه برای موثرترین خنثی کردن رنگ‌ها در پوست شامل ارجاع به چرخه رنگ است.رنگ مقابل را انتخاب کنید که برای رسیدن به بیش‌ترین تعادل سعی دارید با آن مقابله کنید.برخی مثال‌های خاص زیر هستند:

چه از آب سرد باشد و چه هوای سرد، هر گونه رنگ می‌تواند باعث سرحالی و یکپارچه بودن کلی را از زمان به زمان دیگر تجربه کند. برای خنثی کردن قرمزی صورت، رفتن به سراغ یک آغازگر پوست سبز بر پایه سبز، مانند NYX Studio بی‌نقص می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد.

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما باید هر نوع پرایمر در زیر پایه خود را مستقیما روی پوست تمیز اعمال کنید، به طوری که محصول باید با جادوی خود بر روی صورت شما عمل کند و نه بر پایه و اساس آرایش.

کرم ضدآفتاب

برای پنهان کردن حلقه‌های آبی زیر چشمان خود، به رنگ مقابل آبی روی چرخ رنگ نگاه کنید، که نارنجی یا هلویی با پوست شما بیشتر است. از یک اصلاح کننده استفاده کنید که در سمت نازک کرم انجام می‌شود ( محصولات غلیظ و خامه‌ای می‌توانند زیر چشمان شما را چروک کنند)، و قبل از این که شما اساس انتخابی خود را پنهان کنید، به آن ضربه بزنند.

کرم

افرادی که پوست زرد دارند باید محصول پرایمر را با بنفش یا بنفش در پایگاه خود انتخاب کنند تا رنگ‌های زرد مایل به سبز را خنثی کنند.رنگ پوست گیاهی (اصلاح کننده صورت در لاوندر یکی از این موارد است که برای این نوع پوشش رنگ اصلاح استفاده می‌شود).

پرایمر صورت

در آخر، هنگامی که به صدای شما می‌رسد، به طور کلی رنگ‌های آرایشی مشخصی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها را به بهترین شکل تعریف می‌کنند. یک‌بار دیگر، به چرخه رنگ مراجعه کنید تا تشخیص دهید که کدام بهترین حالت چهره شما است.

زمانی که آرایش به عمل می‌آید، شما واقعا می‌خواهید رنگ‌های مشابه را انتخاب کنید، نه برعکس. پوست با تاثیر گرم، رنگ‌های نارنجی،زرد، سبز و قهوه‌ای به نظر می‌رسد. به پوست با تاثیر خنک توصیه می‌شود که رنگ‌های مختلفی مثل سفید، صورتی، آبی، ارغوانی و جواهر را در آغوش بگیرند.