رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

ساعت زنانه

4 مدل ساعت شیک Movado برای زنان

از زمان تاسیس آن در سال ۱۸۸۱، Movado به رشد خود ادامه داد و در طی این فرآیند میراثی باور نکردنی به دست آورد. امروزه ساعت‌ساز مشهور به خاطر طراحی‌های خلاقانه اش مشهور است که دنیای هنر و هنر را با هم ترکیب می‌کند. طراحی‌های Movado، شیک، شیک و فوق‌العاده پیچیده هستند و به راحتی قابل‌تشخیص هستند. ساعت زنان برچسب به طور خاص قابل‌توجه است و اغلب به عنوان جواهر و جواهرات عمل می‌کند. به این ترتیب، اگر شما خانمی هستید که به یک ساعت جدید نیاز دارید، Movado نامی است که باید بدانید. فقط به سبک‌های برتر مارک نگاه کنید تا مناسب‌ترین رنگ برای شما پیدا شود.باما در ادامه این معرفی از رویال مد همراه باشید.


ساعت شیک زنانه

1. فولادی و ضد زنگ Movado Women’s 0607054 Esperanza Swiss Quartz

طرح زیبای اسپرانزا Movado نیز برای کسانی که یک ظاهر طلایی را ترجیح می‌دهند ، مد نظر قرار می‌گیرد. یک وسیله شیک به یک مورد ۲۸ میلیمتری و دستبند امضای آرت دکو آرت دکو ، که هر دوی آن‌ها از جنس فولاد ضد زنگ طلا ساخته شده‌اند ، می‌بالد. این فیلم همچنین دارای یک صفحه ساعت موزه سفید مروارید وار با یک حلقه خارجی مات، مات، و دست و دست طلایی است.


ساعت مچی زنانه

2. مدل Movado Women’s 0606596 Bela Stainless

اگر به دنبال یک ساعت مچی زنانه هستید که زمان را به شما خواهد گفت و در بازوی شما عالی به نظر می‌رسد، پس باید Movado را در نظر بگیرید که بهترین انتخاب شما است. یک ساعت شیک تنها یک ساعت نیست، بلکه یک تکه جواهر است که باید با غرور پوشیده شود و خودنمایی کند. شیک پوشی از جنس فولاد ضد زنگ ظریف و صیقل زده است در حالی که صفحه شطرنجی قرمز مایل به مایل از موزه ، یک تماس سرگرم‌کننده و جالب را ارائه می‌دهد.


ساعت مچی شیک زنانه

3. مدل پر زرق و برق Movado Women’s 0607052

ساعت مچی پر زرق و برق ۰۶۰۷۰۵۲ همان زیبایی که عملی است زیباست. طراحی فولاد ضد زنگ و استیل ضد زنگ یک مورد ۲۸ میلیمتری با بوق سیاه و نقطه و دست و دست نقره‌ای دارد. خانه وسیله وسیله وسیله قرار است جایی باشد که فاکتور جالب واقعی در آن قرار دارد . زرق و برق فیلم یک حلقه درخشان از زرق و برق است. این دست‌بند الهام‌گرفته از آرت دکو نیز یک ویژگی قابل‌توجه است ، همان طور که جنبش کوارتز سویسی و ۳۰ متر مقاومت آب آن را نشان می‌دهد.


ساعت مچی رنانه

4.مدل ساعت مچی Movado Women 3600245

در حالی که ساعت‌های زنانه Movado اغلب ظریف هستند، می‌توانند جسور و قوی باشند. هرچه ضد زنگ دو تون زنگ فولاد ضد زنگ یکی از این طراحی است و یک ظاهر پیچیده و در عین حال تاثیرگذار است. یک وسیله مناسب به یک مورد استیل ضد زنگ ۳۲ میلی متر با یک صفحه چرخان متصل به رنگ نقره‌ای به خود می‌بالد. صفحه مدرج آن دارای شاخصه‌ای سبک رومی شیک و هوشمند و لوگوی نقطه به رنگ طلایی است که به صورت طلا به پایان می‌رسد .