رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

ابزارهای آرایشی

5 ابزار زیبایی که شما آنها را از دست داده اید!

آیا تا به حال شگفت‌انگیزترین برنامه چهره و آرایشی را داشته‌اید و می‌خواهید نتیجه را در خانه بازسازی کنید ؟ فن‌آوری پیشگامانه پر کردن شکاف بین حمام و درمان‌های زیبایی مورد علاقه ما و خدمات است.

این ابزارهای زیبایی نوآورانه ما را به دست آوردن آن چیزهای تازه از سالن به خود نزدیک‌تر می‌کنند. با استفاده از این موارد ضروری ، برنامه زیبایی خود را افزایش دهید.باما در ادامه ین مطلب از رویال مد همراه باشید تا با 5 ابزار زیبایی خاص آشنا شوید.

لوازم آرایش و زیبایی


1) بنیاد خودکار رنگ من در نسخه پرو!

آرایش و مهارت هنرمند در کف دستان شماست؟

  • بله، شما را می گوییم!

این دستگاه کوچک که تفاوت بزرگی ایجاد می‌کند از تکنولوژی پالس صوتی برای تقلید از تکنیک ضربه زدن متخصصان استفاده می‌کند. اسفنج عمومی قادر به استفاده از اساس پودر و پودر است.

این ابزار ، بلیط خود را حتی به طور کامل به پایان می‌رساند . این کار حتی به آرایش شما کمک می‌کند که بیشتر با طراوت باقی بمانید. مهم‌تر از همه، این روش یک روش بهداشتی تر برای اعمال بنیاد شما فراهم می‌کند.


2) برس پوست برای مراقبت از پوست

مراقبت از پوست گران است و ما می‌خواهیم مطمئن شویم که این نتایج را بدست می‌آوریم، درست است یا نه؟ این دستگاه یک انگشت انسان را تکرار می‌کند و برای کمک به شما در استفاده از پوست بهتر و موثرتر کار می‌کند. فن‌آوری SC SC ( رشته‌های نرم نرم ) این برس را به سطح بعدی می‌برد.

این فیبرها با کرم، نرم کننده ها و سرم می‌لغزد و آن‌ها را به طور مساوی روی سطح پوست پخش می‌کند. این با اندازه متفاوت اجازه کاربرد هدفمند بیشتری را می‌دهد.


3) پرستار جیمی،استفاده از ماساژ غلتکی برای زیبایی

برای اینکه یک ایده در مورد این وسیله به دست آورید، اجازه دهید که شما را با پرستار جیمی آشنا کنم. جیمی شریل یک متخصص پوست از پوست ستارگان، صاحب مرکز ورزش‌های پزشکی پارک زیبایی و پارک لس‌آنجلس و ابوظبی است و بیش از ۲۰ سال تجربه در تغییر رنگ پوشی دارد.

این ماساژور غلتکی با داشتن ۲۴ سنگ کوارتز، با تقلید از تکنیک‌های ماساژ صورت جیمی کار می‌کند.برای انجام این تکنیک‌ها پول زیادی را باید برای آن‌ها بپردازین.در نتیجه،مزیت این ماساژ غلتکی این است که گردش خون را در پوست شما احیا می کند و در واقع یک جورای پوست شما را به چندین سال قبل و به زیباییگذشته برمیگرداند.


4) دستگاه زیبایی Ziip + ژل طلایی Duo

بعدی دستگاه زیبایی Ziip است. این کلمه به معنای واقعی کلمه ملانی سیمون را در دستان کوچک و گرم شما قرار می‌دهد. این دو گروه پویا که با یکدیگر ارتباط دارند با یکدیگر برای انتقال جریان‌های الکتریکی کوچک به منظور تحریک بازسازی سلول و تولید کلاژن کار می‌کنند. در نتیجه، پوست شما درخشش بیشتری را از خود نشان خواهد داد. به طور خاص، ژل طلایی را با ترکیبی از اجزای فعال برای افزایش نتایج ضد پیری بسته‌بندی شده‌است.


5) تمیزکننده قلم مو آرایشی StylPro

در نهایت، ما نمی‌توانیم لیستی از ابزارهای زیبایی ضروری را بدون این را هم شامل این ترکیب کنیم. آیا از شستن برس آرایش خود وحشت دارید، پس باید تمام ۲۴ ساعت منتظر بمانید تا خشک شوند؟ این طور فکر می‌کردم!

اما این ابزار الکترونیکی شما را از شستن برس هایتان خلاص می کند و آن‌ها را به یک هرگز تبدیل نمی‌کند. در نهایت، به خاطر تکنولوژی اسپین گریز از مرکز، برس شما در عرض چند ثانیه تمیز و خشک خواهند شد. ما نمی‌تونیم درباره اون شکایت کنیم!

منبع: stylemagazines