رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

ساعت های ضدآب

5 تا از بهترین ساعت های ضد آب برای مردان!

وقتی نوبت به انتخاب بهترین ساعت می‌رسد، عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، از جمله مقاومت در برابر آب. نه تنها برای کسانی که مایل به شیرجه زدن یا پریدن به آب هستند ، ساعت‌های ضد آب برای هر انسانی ایده‌آل هستند. البته، در حالی که هیچ نگهبانی واقعا ضد آب نیست، بسیاری از افراد سالم شما را از طریق پاشیدن آب، حمام، شنا و چیزهای دیگر می‌بینند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فرد مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید. خوشبختانه، ما این راهنمای مفید را برای کمک به شما ایجاد کرده‌ایم. همراه با رمزگشایی از آن رتبه‌های گیج‌کننده آب مقاومت، ما همچنین بهترین ساعتهای را در این گروه قرار داده‌ایم. آماده برای کشف این که آن‌ها چه هستند؟ این بهترین ساعت ضد آب برای مردان است.پس باما در ادامه این معرفی از رویال مد همراه باشید.


Casio-G-Shock-Frogman-Digital-Dial-Black-Resin-Solar-Quartz-Mens-Watch

1. ساعت مچی مردانه دیجیتال Casio G Shock Frogman

برچسب ” جی شوک کاسیو خود را به عنوان یک نام برتر برای ساعتهای بادوام و سرسخت تثبیت کرده‌است، و نگاه مردان دیجیتال غواص دقیقا همین است. این ساعت همچنین بسیار قوی و مقاوم به میزان ۲۰۰ متر است. فولاد ضد زنگ ۵۳ میلی متر، فولاد ضد زنگ و لبه ی پخ همراه با یک نوار چسب سیاه است. زمانی که نوبت به عملکرد می‌رسد، این ساعت سبک غواصی، تایمر شیرجه، زمانبندی اتمی و انرژی خورشیدی را ارایه می‌دهد.


2. ساعت مچی مردانه Luminox Evo Navy Seal

اگر به دنبال یک ساعت هستید که بتوانید در کنار آب ایستادگی کنید ، به همراه هر چیز دیگری که می‌توانید به آن پرتاب کنید، پس نگهبانی لومینوکس اوو مورالس برای شما است. این ساعت برای نیروی دریایی ایالات‌متحده طراحی‌شده، این ساعت یک ساعت سخت است. آن به یک مورد ۴۴ میلی متر ، پلی استر سیاه، تقویت کربن تقویت همراه با ۲۰۰ متر مقاومت آب می‌بالد و آن را قوی و بادوام می‌کند. دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه عبارتند از یک حرکت کوارتز سویسی، زمان بندی تک‌بعدی، مقیاس به وقت گرینویچ و نمایش تاریخ در موقعیت ساعت ۳.


ساعت مچی مردانه

3.Garmin Fenix 3 HR

اگر شما فردی هستید که دوست دارد در آب فعال شود، پس Garmin Fenix ۳ منابع انسانی نوع ساعت شما است. این وسیله ردیابی فعالیت، آب با ۱۰ دستگاه خودپرداز می‌باشد که آن را برای شناگران در نظر می‌گیرد. حتی می‌تواند فاصله شما، سرعت، شمارش دستی و بیشتر را دنبال کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اندازه استخر را که در آن هستید به آن بگویید.


4. دیده بان ساعت مچی Exx

ساعت های Expedition Expedition فیلد(Timex Expedition) با اله‌ام از ساعت‌های نظامی کلاسیک ، به جفت گیری کلاسیک فضای باز در فضای باز با ساخت ناهموار نگاه می‌کند. ایده‌آل برای دوام ترین مسیرهای پیاده‌روی همراه با شنا کردن و شنا کردن ، این سبک با دوام و مقاوم به برابر ۱۰۰ متر است. همچنین به سه موتوره که در عرض چند دقیقه، ثانیه، و ۱ / ۲۰ ثانیه به مدت ۳۰ دقیقه به خود می‌بالد .


5. فسیل نیت، نگاه فولادی

طراحی عجیب و غریب نیت کربن فسیل نیت فسیل تنها دلیل اضافه کردن این وسیله به مجموعه شما نیست. این ساعت علاوه بر شیک بودن، هم برای ماجراجویی عالی است. این قطعه با اله‌ام بخش نظامی ، یک مورد از جنس فولاد ضد زنگ ۵۰ میلی متر را نشان می‌دهد و برابر با ۱۰ دستگاه خودپرداز می‌باشد.