رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

شلوار رنگی

6 نکته برای پوشیدن شلوار رنگی مردانه!

شلوار رنگی،شلوار جین گشاد، شلوار سیاه و شلوار کتان بژ چیزهای اصلی هستند که در کمد لباس هر مرد موجود می باشند.اما اگر صادق باشیم، آن‌ها کمی خمیازه می‌کشند.

برای بسیاری از مردان، گرفتن یک پیراهن مردانه متفاوت به معنای پوشیدن یک پیراهن با یک چاپ عجیب، یا لوازم جانبی با جوراب‌های پر جنب و جوش و یا یک مربع جیبی رنگارنگ است. و این خوب است. اما فرصت‌های بسیار بیشتری برای افزودن یک استعداد کوچک به لباس معمولی مردان وجود دارد.

فکر پوشیدن شلوار رنگی می‌تواند برای بسیاری از مردان ترسناک باشد. ممکن است فکر کنید که شلوار رنگی خیلی عجیب و غیر عادی است، یا خیلی جوان است و یا به راحتی می‌تواند در وضعیت‌های روزمره بپوشد. در برخی موارد، ممکن است حق با شما باشد. اما این آسان‌تر از آن چیزی است که ممکن است فکر کنید.

با الهام گرفتن از بسیاری از چهره‌های مرتبباشگاه Trunk، در اینجا چند راه برای ایجاد شلوار رنگی برای شما وجود دارد، به جای آن که راه دیگری برای این کار داشته باشید.باما در ادامه این مقاله از رویال مد همراه باشید.


کفش رنگی مردانه

کفش هایتان را نگاه کنید!

بعضی اوقات قوانین مد به معنای درهم شکستن هستند. و در این مورد، کفش‌ها ( یا پوتین ) یک راه آسان برای بستن نگاه شما به هم هستند. به عنوان یک قاعده کلی، زمانی که کفش با شلوار رنگی جفت می‌شود، به اصول اولیه پایبند باشید. اگر شما شلوار قرمز می‌پوشید، به عنوان مثال، احتمال این وجود دارد که کفش های قهوه ای یا سیاه شما را درگیر کند. اگر گیر افتاده‌اید، فقط به خاطر داشته باشید : کفش‌های سیاه تقریبا همه چیز را دنبال می‌کنند.


رنگ سبز

از آنجا که این رنگ در بسیاری از رنگ‌های مختلف وجود دارد، شاید سبز بهترین رنگی است که می‌توانید به راحتی خودتان را به یک کمد پر مخاطره تر تبدیل کنید. تطبیق پذیری به آن اجازه می‌دهد که با همه چیز جفت شوند: قله‌های سفید، پیراهن‌های سنتی آکسفورد و لباس‌های خاکستری و یا دریایی زیبا. کفش‌ها و کتانی های خود را تمیز نگه دارید، و شلوار سبز قبل از این که آن را بدانید ، یک محصول اساسی در کمد را به پایان خواهد رساند.


تعادل کلید است

یکی از بزرگ‌ترین تصورات نادرست در مورد شلوار رنگی این است که آن‌ها نابالغ، بچه‌گانه و یا غیر حرفه‌ای هستند و هیچ چیز این تصورات نادرست را بهتر از یک جفت بازی احمقانه جوراب پوشش پلاستیکی تقویت نمی‌کند. فرقی نمی‌کند که شما بلوز آبی روشن یا بلوز خاموش داشته باشید، جورابتان را خنثی نگاه دارید یا بهتر است شلوار خود را ببندید و یک جفت جوراب به نمایش نگذارید. همین قاعده در مورد پیراهن و کت شما صادق است.


ست کفش با شلوار رنگی

سایه هایتان را پیدا کنید!

زود به زود امتحان کنید. یک روز شلوار آبی را امتحان کنید و بعد قرمز کنید . شاید حتی یک جفت الگو که اگر به طور خاص ماجراجویی داشته باشند. اما در نهایت بهترین راه برای کندن شلوار رنگی این است که دو سایه که واقعا برای شما کار می‌کنند پیدا کنید و با آن‌ها بمانید. هدف در اینجا باید شامل چند جفت شلوار رنگی به صورت منظم شما باشد؛اما شما هنوز می‌خواهید ظاهر خود را با سیاه و خاکستری خاموش متعادل کنید…!


از حالت تک رنگ دوری کنید

شلوار رنگی قطعات بیان باور نکردنی هستند و یک راه عالی برای نشان دادن استعداد سبک کمی دارد ، اما با تلاش برای بیرون کشیدن یک لباس تک‌رنگ ( تک‌رنگ ) ، ظاهر شما را از کلاسیک گرفته تا کارتونی نشان خواهد داد. بدتر از این، اگر رنگ‌های شما حتی کمی هم کم باشند، با هم تصادف خواهید کرد. یک قانون ساده را دنبال کنید: اگر شلوار رنگی به تن دارید،پیراهن تان را همان رنگی نپوشید. 


با اعتماد به نفس باشید

یک قانون طلایی وجود دارد که برای هر لباسی که می‌پوشید به کار می‌رود، اما به خصوص وقتی که شما در حال گرفتن یک ریسک برای اولین بار هستید. هیچ‌کس از شما انتظار ندارد طوری قدم بزنید که انگار در باند فرودگاه هستید، اما اگر دوست دارید به نظر بیایین ،شما به لباس خودتان تعلق دارید. نگاه خود را بفروشید و متوجه خواهید شد که افراد دیگر آن را می‌خرند. شما نمی‌توانید دوستان خود را متقاعد کنید که اگر برای اولین بار خود را قانع نکرده اید،آن شلوار رنگی را کنار بگذارید.