رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

کمد لباس

8 آیتم هر خانمی که در کمد لباس او در همه زمانها نیاز است.

black dress

1) لباس سیاه کوچک

از آنجا که هیچ کمد لباسی بدون مورد یک کامل نیست،این یک مورد است که شما قطعا می توانید تقسیم بندی برای کیفیت را توجیح کنید، زیرا شما به معنای واقعی کلمه یک میلیون بار آن لباس را می پوشم را تکرار می کنید، بنابراین شما نیاز دارید که فاصله ای را طی کنید،برای یک رویکرد تازه در این فصل انتخاب یک آستین بلند برای تعادل پاهای لخت بهترین گزینه است.


jeans

2) با جفت جین شما می توانید زندگی کنید

احتمالا بیشترین استفاده از لباس پوشیدن شما یک جفت شلوار لاغر است تا زمانی که در آن پاهای شما احساس راحتی کند، اما شلوار جین اصلی شما می تواند در هر سبک خاصی باشد، چه اینکه لباس های بلند، شلاق، شلوار یا شلوار جین دوست داشتنی باشد.


Black Tailored Blazer

3) کت و شلوار سیاه

هیچ چیز نمی تواند لباس شما را از حالت گاه به گاه تا پیچیده تر سریع تر از یک ژاکت سیاه، پوشیدن با کلید پایین تفکیک مانند پیراهن و شلوار جین، بیش از لباس های مورد علاقه خود و یا به عنوان یک کت و شلوار کت و شلوار برای نگاه شرکت های بزرگ، این واقعا یکی از چند منظوره ترین تیپ های خاص می باشد.


White T-Shirt

4) تی شرت سفید کامل

تی شرت سفید یک کمد لباس است و بوم کامل برای هر لباس، بهترین سبک این مدل گردن خدمه و گردن V در پارچه های نرم و آرام است. اگر شما پیدا کردن یک تی شرت خوب وقت بزارید می توانید این مدل تی شرت را با اکثر لباس های خود بپوشید که ترکیب فوق العاده ای ایجاد کنید.


Oversized Sweater

5) ژاکت گردنبندی فوق العاده

کمد لباسی بدون ژاکت بزرگ اصلا امکان پذیر نیست.شما بیشتر زمانی که آب و هوا سردتر هست می توانید این مدل ژاکت ها را با شلوار های جین خود بپوشید که زیبایی خاصی را به پاها و استایل کلی بدنتان می دهد.


Classic White Shirt

6) پیراهن کلاسیک سفید

این کلاسیک تر از یک پیراهن سفید نیست، شما به سادگی نمی توانید با یک دکمه تردید اشتباه نگیرید، اما به یاد داشته باشید که پارچه و برش بسیار مهم هستند، انتخاب کردن الیاف طبیعی مانند پنبه که در آن امکان پذیر است.


Black Pencil Skirt

7) دامن مداد سیاه و سفید

هر زنی نیاز به یک دامن دارد که می تواند برای هر چیزی تکیه کند و ما فکر می کنیم که یک سس مداد سیاه و سفید هر جعبه را میچرخاند.این می تواند فقط به عنوان cami شیک ابریشمیstrappy تکمیل شود.که شما را از دفتر به نوار نمایش بیاورد.


Trench Coat

8) کت چرمی

این قطعه کلاسیک “خرید همیشه برای همیشه پوشیدن” است که متعلق به کمد لباس هر زن است، این مقبره مقدس از کمربند ایمنی است به دلیل قدرت های فصلی، تنوع و توانایی خود را به متناسب با تمام اشکال و اندازه، همچنین بسیار عملی است.

امیدواریم از این مواردی که برای شما مثال زدیم و 8 عامل و لباسی که باید در کمد لباس هر زنی جا داشته باشد تا بتواند در هر فصلی با استایل خاصی حاضر شود.