رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

دسته گل شیک عروس

راهنمای انتخاب بهترین دسته گل عروس + مدل دسته گل عروس

یکی از مهمترین لوازم عروسی، دسته گل عروس است، مطابق با هوای فصل تهیه می شود و به شکل دلخواه عروس ارائه می شود. گل های جشن عروسی که در رنگ‌ها و مدل های مختلف آماده می شوند را می توان به عنوان زنده یا مصنوعی انتخاب کرد.

گلها به منظور کمک به لباس عروسی برای جذابتر و زیبا کردن استفاده می شوند،این لوازم جانبی برای انتخاب شدن توسط عروس خانم دشوار است. شما میتوانید پاسخ به تمام سوالات مربوط به انتخاب یک گل عروسی مانند آنچه که باید به آنها توجه کنید را بیابید، چطور رنگ گل را انتخاب کنید و چطور گل را سفارش دهید.

باما در ادامه این مقاله و آموزش از رویال مد همراه باشید تا بدانید که چگونه یک دسته گل شیک و خاص برای خودتان انتخاب کنید و در پایان مدل های جذابی که توسط دیگر افراد انتخاب شده اند را ببنید و الگو برداری کنید.


راهنمای دسته گل عروس

اگرچه برخی از عروس خانم ها این تصور را دارند که انتخاب دسته گل عروسی آسان است، اما این واقعا به آن سادگی که به نظر میرسد نیست. بلافاصله پس از خرید لباس، لازم است که شروع به تحقیق درباره گل کنید.

در غیر این صورت، میتوان در وضعیتی قرار گرفت که در آن دسته گل عروسی با لباس عروسی، مفهوم عروسی، کفش و یا آرایش مناسب نیست. زمانی که یک گل را انتخاب میکنید،بدون شک مهمترین نکته این است که آیا گل مصنوعی است یا طبیعی.

هر دو نوع گل ها دارای مزایای مختلفی در خود هستند.که می توانند به لباس شما رنگ و بوی تازه ای بدهند،پس در انتخاب دسته گل مانند لباستان سخت گیر باشید.


دسته گل طبیعی عروس

انتخاب دسته گل طبیعی!

گل های واقعی، به ویژه برای مراسم عروسی تابستان و فصل بهار، هماهنگی فوق العاده ای را با مفهوم ازدواج به وجود می آورند. شما میتوانید مطمئن باشید کهدسته گل طبیعی برای شما در فصل بهار و تابستان از دسته مصنوعی بهتر و زیباتر است.

شاید شما هم از آن دسته از عروس خانم های باشید که دوست دارید دسته گل عروسیتان را برای خود سال های سال نگه دارید،خب می توانم بگویم که این امکان برای دسته گل های طبیعی وجود ندارد و فقط در مصنوعی میتوانیم این را ببنیم.

اما به هرحال اگر شما دسته گل طبیعی انتخاب میکنید.مهم‌ترین چیزی که باید هنگام خرید گل عروسی واقعی بدانید، رنگ هایی است که برای ساختن گلها به کار میروند.

گلهای نقاشی شده میتوانند لباس عروسی شما را خراب کنند و لکه ها را ایجاد کنند.بنابراین باید گلها یا اطلاعات خود را در مورد گلهای رنگی طبیعی از گل فروش خود دریافت کنید.

شما میتوانید با قرار دادن روسری نازک و رنگارنگ و یا دیگر لوازم جانبی در میان دسته گل خود، ظاهر ظریف تری ایجاد کنید. اگر میخواهید یک عروسی شیک و خاص داشته باشید باید دسته گلتان را با رنگهای ارغوانی،صورتی، قرمز و یا زرد انتخاب کنید.


دسته گل مصنوعی عروس

انتخاب دسته گل مصنوعی!

دسته گلهای مصنوعی که برای مراسم های عروسی به خصوص در طول ماه های پاییز ضروری هستند، مکمل حضور سبک کلاسیک و سنگین و لباس های عروسی هستند. نباید فراموش کنید که میتوانید رنگها را مانند گل های مصنوعی خود انتخاب کنید.

شما میتوانید به دنبال یک دسته گل عروسی بروید که خود را در پیش زمینه با رنگ های لباس شما قرار دهد و انتخاب گلهای سفید را با منطق لباس عروسی سفید پشت سر بگذارید.

علاوه بر این، شما میتوانید تمام روز گل خود را همراه داشته باشید، چون در مورد خراب شدن گلهای مصنوعی مساله ای وجود نخواهد داشت. همچنین میتوانید مطمئن باشید که دسته گل عروسی، که با رنگهای متفاوت تزیین شده است، در عکس های عروسی شما جذابیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

مناسبترین بخش برای گرفتن گلهای عروسی مصنوعی این است که شما میتوانید گل خود را به عنوان یادگاری از زندگی نگه دارید. با اضافه کردن دسته گل کنار آلبوم خود در اتاق نشیمن، هر بار که آن را می بینید، میتوانید عروسی خود را که شادترین روز است به یاد بیاورید.اما این مسله برای گلهای طبیع وجود ندارد.


ایجاد سازگاری با کفش و مو

اگر میخواهید گل عروسی شما متناسب با لباس عروسی باشد، باید به لوازم جانبی مو و کفش های خود توجه کنید. شما میتوانید با انتخاب یک گل عروسی که با رنگ های کفش و لوازم جانبی شما مطابقت دارند، ظرافت و زیبایی خود را به دست آورید.

شما میتوانید ترکیب خود را به ویژه برای مراسم های عروسی در شهر با یک تاج سفید صورتی و یک گل عروسی با یک مدل موی باز تکمیل کنید.اما اگر عروسی عروسی شما در روستا برگزار می شود باید به این دقت کنید که ترکیب موی شما زیر روسری مخصوص لباس عروس قرار میگیرد و شما می توانید از این مزایا استفاده کنید دسته گلتان را براحتی با کفش و لباس خود ست کنید.


مینیاتور دسته گل عروسی

شما میتوانید مینیاتوری را از گل عروس بسازید و یک یادگاری برای ساقدوش عروس تهیه کنید. این لوازم جانبی به شما کمک میکند احساس ویژه بیشتری در عروسی خود داشته باشید، اما این یک عروسی به یاد ماندنی برای عزیزان شما خواهد بود.

شما باید درست بعد از این که لباس عروسی خود را خریداری کرده اید،گل خود را انتخاب کنید تا دیر نباشد که مینیاتور عروسی خود را داشته باشید. در غیر این صورت، تابلوهای نصب شده برای دقیقه آخر ممکن است در زمان حاضر آماده نباشند. شما میتوانید توصیه‌هایی را از دوستان باتجربه خود دریافت کنید که این آماده سازی را از قبل انجام دهید. 


مدل های دسته گل عروس

در ادامه این مقاله از رویال مد ما بیش از 20 مدل دسته گل شیک و خاص و بروز را برای شما معرفی میکنیم که میتوانید از این مدل ها برای روز عروسی خود الگو برداری کنید.مدل ها هم برای گل مصنوعی و هم برای گل طبیعی می باشد.

(برای نمایش بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید.)