رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

Azzaro Pour Homme Édition Noire

مردی شیک پوش با رایحه ای دلپسند

عطر آزارو پور هوم ادیشن نویر (نواغ) که با نام بلک ادیشن هم شناخته میشود یکی از فلنکرهای نسخه اریجینال و شاهکار آزارو پور هوم محسوب میشود که در سال 1978 پای به دنیای عطر و ادوکلن ها نهاده بود . Azzaro Pour Homme Édition Noire در سال 2017 معرفی شده است . این عطر جدید نمایان گر مردی شیک پوش با رایحه ای دلپسند و عالی با کت و شلواری سرتاسر مشکی است.

عطر جدید آزارو برخی از ویژگی ها و مشخصات بارز یا به اصطلاح امضای نسخه Azzaro Pour Homme را به ارث برده است و در کنار آن دچار تغییراتی هم شده است و به یک قلمرو از تازگی و طراوت سفر کرده  که به نتیجه ای نیرومند از یک دلربایی و افسون غیر قابل مقاومت دست یافته است. البته این مهم بدون نت های معطر و گیاهی مدیترانه ای ممکن نبود . ترکیبات و آکورد های به دست آمده توصیف گر گروه بویایی فوژه ، مرکبات و چوبی میباشد که بدون شک حالاتی همچون تازه بودن ، حساس و در عین حال نیرومند بودن را القا میکنند.

عناصر سازنده این عطر مردانه را مریم گلی ، لیمو سنگی و نارنج در نت ابتدایی ، زیره سیاه ، گل شمعدانی و Artemisia در نت میانی و لوبیای تونکا ، خس خس ، زیره سبز و Iso E Super در نت پایه تشکیل داده اند.

این بطری همچنان ساختار و طراحی کلاسیک شسته رفته اجدادش را حفظ کرده است و هم اکنون آماده عرضه شدن در فروشگاه های عطر و ادوکلن در حجم 100 میلی لیتری و غلظت ادوتویلت میباشد. قیمت خرید این عطر مردانه به احتمال زیاد در رنج قیمت نسخه های پیشین خود خواهد بود و شما باید هزینه ای در حدود 100 الی 200 هزار تومان را برای خریدش متقبل شوید.