رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

مدل خیابانی نیویورک

بهترین سبک خیابانی از هفته مد نیویورک 2018

هنگامی که حرف از سبک مد و لباس خیابانی می آید، هفته مد نیویورک هرگز ناامید نمی شود، و این فصل هیچ استثنائی برای مد و مدلینگ های آمریکایی نبود. در شهر که هیچ وقت خوابش نمی برد، نمایشگرانی که مد و مد خود را در فرم بی عیب و نقص نشان می دادند، به ظاهر به دنبال یک حکم بی قید و شرط برای سرد شدن در سبک کامل از شانه های قدرت فوق العاده و یقه های یقه دار به غلطک ها و بوته های خنده دار، این هفته انواع مختلفی از کلیدی که هر دو جسور و عملی بود، دیده می شود البته ما نمی توانیم رنگ ها را نیز ذکر کنیم.

خیابان های نیویورک با رنگ قرمز، صورتی، آبی، بنفش، سبز و حتی طلایی با رنگ چشم تماشایی می شود، می خواهید برای دیدن رنگین کمان خودتان، از بهترین سبک خیابان به نظر می رسد از هفته مد روز نیویورک انتخاب کنید.باما در ادامه این مطلب و تصاویر سبک خیابانی نیویورک در رویال مد همراه باشید.

دوستان عزیز و همراهان همیشگی مجله رویال مد ،این 50 تصویر منتخبی از مجموع 194 عکسی که در شوی خیابانی که در نیویورک گرفته شده است و به انتخاب بخش تحریریه و طراحان رویال مد انتخاب شده است.امیدواریم که توانسته باشیم استایل ها با مدل های مختلف را در سراسر دنیا برای شما به نمایش بگذاریم.