رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

گل زدن ماشین عروس

راهنمایی تزئین ماشین عروس! + 15مدل ماشین عروس شیک

اگر شما یک ساقدوش داماد هستید،میتوانید مسئولیت تزئین ماشین عروس را برعهده بگیرید.تزئینات ماشین عروسی میتواند سرگرم کننده و جالب باشد،سنتی و یا ساده،هب این مورد بستگی به زوج های جوان دارد که چه مدلی دوست دارند.

در ادامه این بحث و نوشته از رویال مد میخواهیم به شما 3 تکنیک انتخاب در تزئین و گل ماشین عروس بدهیم.باما در ادامه این مقاله همراه باشید.


تزئین لاکچری ماشین عروس

۱) از طرح و مدل آن لذت ببرید

این یکی از بهترین و راحتترین قسمت کار برای شماست، بنابراین انجام آن صحیح است. فرقی نمیکند که شما به دنبال قوطی های حلبی هستید یا نه  و کفش های کهنه که به ماشین وصل کنید، یا هر چیز دیگری که باعث می شود عروسی شما را خاص و مورد توجه کند را انتخب کنید.

شما می توانید تزئیناتتان هر مدلی که در ذهنتان است پیاده کنید،که برای افراد متفاوت است.برخی دوست درند گل های شیک و خاصی را استفاده کنند و برخی هم دوست ندارند گل بزنند و از وسایل عجیب و غریب استفاده می کنند.

پس اولین گام شما لذت بردن خودتان است و بعد دوستان و فامیل های شما،به این مسئله توجه جدی کنید.


۲) برنامه‌ریزی و زمان تزئین برای ماشین

بخش بعدی کار شما این است که مدل و طرح دلخواهتان را انتخاب کنید،پس از انتخاب کردن طرحتان با توجه به مراسم عروسیتان باید زمان گل زدن را انتخاب کنید.

این یکی از مهمترین بخش های است که باید به آن توجه کنید،خیلی از دوستان را دیده ایم که بدون برنامه ریزی باعث شده اند آن مدلی که دلشان میخواهد را نبینند،پس زمان را در دست داشته باشید و زمان مناسب برای تزئین را در نظر بگیرید.

بخش بعدی کار این است که مدل ماشین و رنگ ماشین تناسب خیلی زیادی با انتخاب شما اید داشته باشد.بطور مثال اگر شما عاشق گل قرمز هستید و ماشینتان هم رنگ قرمز است،آیا به نظر شما این دو میتواند تلفیق خوبی باشد یا نه؟

این یکی از همان بخش هاست که باید به آن دقت کنید،پیشنهاد ما برای شما اگر میخواهید ماشینتان را گل بزنید،از رنگ های مخالف استفاده کنید و یا رنگی باشد که روی ماشین دیده شود.


3) اقدام برای تزئین ماشین

بعد از اینکه همه چیز مشخص شد و روز عروسیتان فرا رسید ماشینتان را تحویل مکانی که از قبل مشخص کرده اید بدهید و تا برایتان آماده کند تا بتواند در شب عروسی خودتن استفاده کنید.

نکته: دوستان و همراهان عزیز گل زدن زیاد نشانه شیک و باکلاس بودن نیست،از زدن زیادی گل دوری کنید که این اصلا جلوه زیبایی ندارد و سعی کنید خیلی کم ولی در بهترین جای ممکن در ماشین استفاده کنید.که در عکس های پایین مشخص است و باعث جذابیت بیشتر می شود.


چندین مدل تزئین و گل ماشین عروس

بیش از 15 مدل گل و تزئین خاص و زیبا که میتوانید برای شب به یاد ماندنی خودتان و خودرویتان انتخاب کنید.