رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

آرایش موی عروس

راهنمای انتخاب آرایشگر موی عروس؟!

انتخاب آرایش موی عروس : از آنجایی که ماه ها طول میکشد،شما تصمیمات زیادی برای تصمیمگیری خواهید داشت. همه چیز از موسیقی،محل برگزاری جشن عروسی، لباس، غذا، دعوت ها و خیلی چیزهای دیگر. در حالی که بسیاری از این روند لذت می برند، افراد دیگر میتوانند در این زمان مضطرب و پر استرس باشند.

مدل موی عروسی کامل به اندازه لباس عروسی و یا آرایش عروسی مهم است برای ایجاد ظاهری که همیشه در موردش فکر کرده اید.

عروسی شما مهمترین لحظه زندگی شما خواهد بود بنابراین ما به شدت توصیه میکنیم که پیشاپیش برای این کار آماده شوید. به سراغ یک متخصص موی عروسی بروید،اگر میخواهید از ابتدا نصیحت درست را انجام دهید و سبکی انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد.باما در ادامه این مقاله از رویال مد همراه باشید.


لباس عروس چین دار

اول لباس خود را انتخاب کنید

برای طرح موی خود،بحث در مورد یک سبک، معمولا بهتر است که متخصص آرایش موی شما عکس لباس شما را ببیند، ترجیحا وقتی که آن را می پوشید. آیا میتوانید تاج و یا هر نوع لوازم جانبی مو را به سر بگذارید؟

به این گونه است که آرایشگر شما میتواند با شما کار کند تا با سبکی که برای کل نگاه شما مناسب است ظاهر شود.


آماده سازی مقدمات

آماده سازی برای سبک موی عروسی شما باید تا جایی که ممکن است شروع شود، اینکه چطور موهای شما در روز تنها بخش کوچکی از این معادله است. چیزهای دیگری که باید در نظر بگیرید رنگ موهای مورد نظر شما هستند، شرایط،طول موهایتان و….

با آرایشگر خود یک برنامه درست کنید تا موهایتان در بهترین حالت، شرایط و رنگ برای روز بزرگ شما آماده باشد.


یک هیات ذهنی ایجاد کنید

ایجاد یک صفحه روحی برای نشان دادن موضوع عروسی خود و بیان تصویری خود از روز عروسی کامل، گاهی میتواند راه بسیار موثر تری برای ارتباط با مدل مو و آرایشگاه شما باشد.

آرایشگاه شما،افراد بصری هستند و این میتواند واقعا به شما کمک کند که مطمئن شوید در همان صحنه هستید.


آرایشگر عروس

آیا باید از آرایشگر مرتبا استفاده کنید؟

این بستگی دارد.فایده استفاده از آرایشگر مرتب برای عروسی این است که آنها موهای شما را بسیار خوب میشناسند. آنها همچنین میتوانند به شما کمک کنند به ظاهر دلخواه خود قبل از روز عروسی برسید.

عیب استفاده از آرایشگر همیشگی شما این است که موهای عروسی یا بالا رفتن ممکن است استعداد آنها نباشد.

یک آرایشگر عروس با تجربه که در زمینه مو کار میکند ممکن است ایده های خلاقانه تری داشته باشد و این توانایی را دارد که نگاهی برای مهم‌ترین روز زندگی خود میخواهید را ایجاد کند.

آنها همچنین انگشت خود را بر روی نبض آخرین گرایش های موی عروسی خواهند داشت و ایده هایی را به شما ارائه خواهند داد که ممکن است در مورد آنها فکر نکرده باشید.


یک آرایشگر خوب باید شنونده خوبی باشد. 

با یک آرایشگر موی عروس مشورت کنید و توجه کنید که او چقدر بر آنچه که شما باید بگویید متمرکز است. آیا هنگامی که شما در مورد جزئیات عروسی بحث میکنید، او گوش میدهد / یادداشت برداری میکند؟

شما به یک آرایشگر عروسی نیاز دارید که به جزئیات توجه کند تا شما را با مدل مویی که با لباس عروسی، جواهرات، آرایش عروسی و تم کلی عروسی سازگار است، تبدیل کند.


توصیه تخصصی

یک آرایشگر عروسی خوب نظرات محکمی در مورد سبک موی ازدواج خواهد داشت. مانند هر نوع طراح، هنرمند یا فرد خلاق دیگری. آنها فلسفه خاصی در مورد این که چه سبک هایی مناسب عروسی و بخصوص شما هستند،را دارند و همه چیز را از لباس، موضوع عروسی، شکل ظاهری، بافت مو و چیزهای دیگر در نظر میگیرند.

به آنها گوش دهید و از آنها یاد بگیرید، اما همچنین از گفتن آنچه که شما انتظار دارید، این کار به الهام بخشیدن به آنها برای خلق سبک کامل وهایتان کمک خواهد کرد.


آرایش موی عروس

آرایشگر حرفه ای

یک راه برای اندازه گیری تخصص و حرفه ای بودن آرایشگر موی شما این است که اگر او شما را با یک پورتفولیوی محکم از مدل آرایش موی عروسی که قبلا برای مشتریان قبلی خود ایجاد کرده است،نشان دهد.

اگر کسی را میشناسید که پیش از این با این آرایشگر عروسی کار کرده باشد، خیلی مفید خواهد بود.یک مدل مو از مدل آرایش مو که برای خودتان انتخاب کرده اید را برای شما انتخاب میکند تا تصمیم بگیرید که کدام یک از آنها واقعا به درد چهره و لباس شما میخورد.

او عکس های را از زوایای مختلفبه شما نشان میدهد، بنابراین شما خواهید دانست که آنها چطور از همه نظر بهترین آرایشگر برای موهای شما در روز عروسی خواهند بود.


نکات کلی و پایانی

نکته مهمی که هنگام انتخاب یک آرایشگر عروسی باید در نظر گرفته شود، تدارکات روز است:

  • آیا آرایشگر میتواند به محل شما بیاید؟
  • آیاشما میتوانید به سالن بروید؟
  • در مورد دیگران که در مهمانی عروسی شما هستند،آیا آنها موهای خود را مانند شما انجام داده اند؟

به یاد داشته باشید که شما حتما باید مدل موی اصلی را برای خودتان انتخاب کنید که هیچکسی آن را انتخاب نکند،نه اینکه دیگران نتوانند از این مدل برای خودشان استفاده کنند.فقط به این دلیل شب عروسی شما می باشد و باید دقیقا بر روی این قضیه تمرکز کنید تا بتوانید کاملا متفاوت و بولدتر از دیگرا نبه نمایش در بیایید.