رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

انتخاب لباس عروس

راهنمای خرید لباس عروس؟!! + معرفی 27 مدل لباس عروس خاص

راهنمای خرید لباس عروس : ما میدانیم که این مهمترین لباسی است که تا به حال می پوشید و میخواهید مطمئن شوید که این لباس کاملا بی عیب و نقص است.

من همیشه به این معتقدم اگر میخواهید لباس خوبی انتخاب کنید که در بهترین شب زندگیتان بپوشید،پیشنهاد من به شما این است که تنها دو نفر رابا خود همراه کنید نه بیشتر.

در ادامه این مقاله از رویال مد ما قصد داریم چندین تکنیک خرید لباس عروس را به شما آموزش دهیم،و در آخر هم چندین مدل لباس عروس جهت پیشنهاد به شما عزیزان را معرفی میکنیم.


خرید لباس عروس

خیلی زود خرید نکنید!

وقتی شما برای خرید لباس عروسی به مزون ها مراجعه میکنید،خیلی از افراد همراه شما طوری رفتار میکنند که شما شاید در رودرواسی قرار بگیرید و خیلی سریع لباسی را انتخاب کنید که به دلتان ننشیند و بعد از چند روز از خرید خود پشیمان شوید و این مشکل و خاطره بد تا آخر عمر همراه شما خواهد بود.

من پیشنهاد میکنم که زمانی کافی را با افراد باحوصله برای خرید لباس عروسی انتخاب کنید.وقتی که خودتان حس و حال خوبی دارید و میتوانید به همراه دو نفر دیگر برای خرید لباس عروسی اقدام کنید که در این صورت میتوانید بهترین انتخاب را متناسب با اندام و استایل خود داشته باشید.

یک نکته مهم این است که قبل از خرید لباس عروس،سبک مهمانی خودتان را پیدا کنید،شاید لباس انتخابی شما مناسب شب عروسی شما با فضای موجود ممکن نباشد.

در بخش بعدی قبل از اینکه به خرید بروید یادتان باشد شما قرار است بهترین شب زندگی خود را تجربه کنید و در این شب شگفت انگیز میخواهید بهترین لباس خود را که تهیه کرده اید بپوشید

اما قبل از آن باید برای اینکه یک مراسم خاص برگزار کنید،حواستان به نوع و پوشش و رنگ لباس ساقدوش هایتان هم باشد.تا بتوانید یک ست فوق العاده و به یاد ماندنی را بجا بگذارید.


لباس های زیادی را با سبک های مختلف امتحان نکنید

خب یکی از بزرگترین مشکلات هر عروس خانمی امتحان کردن هر نوع لباسی با هر سبکی است،امتحان کردن انواع سبک ها چیز بدی نیست،اما اینکار به شما تشنج فکری میدهد و انتخاب شما را به دلیل حساسیت بالا سخت و سختر میکند.

من پیشنهاد میکنم به شما قبل از رفتن به مزون ها،سبکمهمانی خود را پیدا کنید و سپس با دوستان همراه خود به مزون ها بروید و براساس سبک مهمانی تان از مدل ها دیدن کنید و چندین مدلی که دوست داشتید را تست کنید.

در زمان امتحان کردن لباس،چیزی که خیلی از دوستان ما در بخش های مختلف مجله رویال مد از ما میپرسند که چرا نمیتوانیم انتخابی که انجام میدهیم را دوست داشته باشیم و دلمان را سریع نزند؟

خب اینجا بهترین مکان برای گفتن این مورد است،به این دلیل شما دچار سردگمی می شوید که اجازه میدهید دیگران بجای شما تصمیم بگیرند.بهترین انتخاب برای شما این است که از دیگران مشورت بگیرید و نظرشان را در مورد لباستان بپرسید و در نهایت خودتان به آینه نگاه کنید و بهترین انتخاب خودتان نه دیگران را گلچین کنید.


انتخاب لباس عروس

انتخاب از روی علاقه یا تخفیف وسوس انگیز!!!

گاهی اوقات اگر شما هم به مزون ها مراجعه کنید،خواهید دید که برخی لباس ها تخفیف های هیجان انگیزی دارند ولی شاید شما از لباسی که تخفیف ندارد خوشتان بیاید.

خب این یک دوگانگی ایجاد میکند که شما را در دوراهی میگذارد.انتخاب من یا لباس تخفیف خورده؟

من فقط فقط تجربه خودم را برای شما میگویم،لباس شب عروسی لباس بیرونی یا خانگی نیست که بتوانید اگر از مدلش خوشتان نیامد بعد از یک مدتی عوض کنید.لباس عروسی را شما تنها و تنها یکبار به تن میکنید،پس می توانید تصمیم درستی بگیرید.

در انتخاب لباس عروس به نظر من اگر مشکلی در هزینه نددارید به سمت علاقه خود بروید،به این دلیل شما اگر لباسی را بخرید و بعد از خریدتان در منزل آن را بپوشید و به دلتان نشیند،هرکاری هم که بکنید نمیتوانید این مورد را فراموش کنید.

صرف عروسی و لباس عروس برای این است که عروس و داماد بهترین شب زندگیشان را تجربه کند و برای سال های سال این را یادآوری کنند.پس در دراز مدت تاثیرات خودش را میتواند نشان دهد به خصوص با دیدن عروس های جدید و لباس های آنها.

پس انتخابتان را در این مورد براساس علایق خود انجام دهید نه قیمت و تخفیفات خوبی که برخی از مزون ها میگذارند.


لباس را متناسب با اندام خود بخرید.

ما خیلی از اوقات این را خیلی از افراد بخصوص تازه عروس ها می شنویم،اینکه لباسشان یا زیادی تنگ است که احساس راحتی نمیکنند و یا اینکه زیادی گشاد است که فرم ایستادن لباس روی تنشان اصلا جلوه ای خوبی ندارد.

خواهشا این مورد را در نظر بگیرید ما دیده ایم که برخی از عروس های خانم های چاق و تپل لباس های تنگ برای خودشان انتخاب میکنند و به امید اینکه رژیم میگیرند و لاغر می شوند،این اصلا معیار درستی برای انتخاب لباس نیست.

بهترین پیشنهاد ما برای خانم های چاق و تپل این است که ابتدا رژیم بگیرید و لاغر شوید و سپس برای خرید لباس عروس اقدام کنید.


لباس عروس چین دار

به قد لباستان دقت کنید!

متاسفانه این مورد دیگری است که بعضا خیلی پیش می آید،که انتخاب قد نامناسب و بلندی لباس باعث می شود که شما حس خوبی نداشته باشید.

بیشتر خانم های که به تازگی قرار است ازدواج کنند و برای انتخاب لباس عروس به دنبال ستاره ها میروند و لباس خودشان را براساس آنها انتخاب میکنند.به یاد داشته باشید که الگو گرفتن از ستاره هاخوب است اما صرفا به این دلیل نیست که این مدل برای شما هم خوب باشد.

سلایق و علاقه های هرشخصی با شخص دیگر متفاوت است،پس از شما میخواهم تحت تاثیر فیلم ها و هنرپیشه ها قرار نگیرید.


لباس برهنه،نیمه برهنه یا پوشیده!

یک سوالی که در چندین ایمیل از طرف همراهان مجله رویال مد دریافت کردیم،آن هم این است که از ما خیلی میپرسند که لباس عروسمان باز و یا برهنه باشد یا نه؟

خب جواب این سوال بستگی به شرایط شما دارد،بعضی از افراد با خانواده و دوستان خود ارتباط خوبی دارند و برایشان این مسئله جا افتاده است که میتوانند از لباس های با درصد برهنگی بیشتری استفاده کنند.

در مقابل این مسئله برخی خانواده ها عقایدی دارند که نمی توانند از این مدل لباس ها استفاده کنند پس انتخابشان لباس پوشیده است.

اما پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که به دنبال لباسی بروید که زیادی پوشیده نباشد که احساس خفگی به شما دست بدهد و نه لباس خیلی برهنه را انتخاب کنید که اصلا حس خوبی از پوشیدن و نگاه بقیه به خود داشته باشید.بهترین انتخاب شما لباس نیمه برهنه به سمت پوشیده است که میتواند راحتی و احساس خوبی را به شما تا انتهای مراسم بدهد.


چندین مدل لباس عروس جهت ایده

در ادامه این مطلب در مورد راهنمای خرید لباس عروس میخواهیم به شما چندین مدل جذاب و دوست داشتنی را جهت ایده به شما معرفی کنیم.

(برای نمایش بزرگتر تصاویر روی آنها کلیک کنید)