رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

رایان گاسلینک

تیپ زدن به سبک رایان گاسلینگ

سلام به همه همراهان عزیز رویال مد،امروز میخواهیم تیپ زدن به سبک رایان گاسلینک را معرفی کنیم.رایان هنرپیشه و موزیسین کانادایی می باشد.یکی از خوشتیپ ترین سوپراستار های دنیا لقب گرفته است.باما در ادامه همراه باشید تا با نوع مدل لباس پوشیدن این هنرمند آشنا شوید و اینکه بتوانید برای تیپ و استایل خودتان الگو برداری کنید.

رایان گاسلینگ کیست؟

رایان گاسلینگ در شهر لندن در حومه انتاریو متولد شد. پدرش توماس گاسلینگ یک فروشنده ماشین کاغذ سازی و مادرش یک منشی بود. مادرش در سال ۲۰۱۱ توانست معلم دبیرستان شود. به دلیل شغل پدر رایان آن‌ها در شهرهای مختلفی زندگی می‌کردند. پدر و مادرش از مسیحیان مورون بودند و رایان گفته است که مذهب در تمام جنبه‌های زندگی آن‌ها مؤثر بوده است. وقتی رایان کودک بود پدر و مادرش از هم جدا شدند، بنابراین رایان به همراه خواهر بزرگ‌ترش مندی با مادرشان زندگی می‌کردند.

خانم ها ممکن است رایان گاسلینگ را بشناسند،رایان با تیپ های که میزند باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند و یکجورای خیلی ها شیفته نوع لباس پوشیدن رایان می شوند.سبک های لباس پوشیدن گاسلینگ طوری است که هر مردی بخواهد می تواند از آن استفاده کند و خیلی از مردان هم تیپ های این هنرپیشه را دوست دارند.

Ryan Gosling Style

سبک رایان گاسلینگ

از آنجا که توجه جهان را در سال 2004 به عنوان سرپرست مرد در The Notebook جذب کرد، رایان گاسلینگ سبک را بهبود بخشید.امروزه نگاه ستارگان بدون احساس سرخوردگی چشمگیر و سازگار است، با توجه به زیبایی ظاهری ساده و بی نظیر با لمس بی نظیر ترکیب را میتوان از نوع و سبک لباس پوشیدن گاسلینگ احساس کرد.


Ryan Gosling Shirt

پیراهن رایان گاسلینگ

هنگامی که به پیراهن می آید، رایان طرفدار عظیمی از رنگ سفید است، با اینکه یک دکمه با یک کت و شلوار یا تی شرت ساده با شلوار جین را می شکند، انتخاب رنگ رایان سفید است. با انتخاب طرح های سفید، بازیگر هوشمندانه و هوشمندانه خود را حفظ می کند.


Ryan Gosling Suit

کت و شلوار به سبک رایان گاسلینگ

هنگامی که برای رویدادهای خاص و مواردی مانند کسانی که با فرش قرمز می آیند، رایان گاسلینگ معمولا تصمیم می گیرد که لباس یا لباس مخصوص خود را بپوشد. البته این ستاره شیک نه تنها سبک های سیاه و سفید سبک و سبک مانند دیگران را سنگ می کند.


Ryan Gosling Boots

کفش های رایان گاسلینگ

هنگامی که رایان چیزهایی را که دوست دارد پیدا می کند (و به نظر می رسد خوب است)، او با آن دست و پنجه نرم می کند، چکمه ها یکی از این نمونه ها هستند و سبک کفش انتخاب ستاره برای لباس های گاه به گاه مناسب است، ایده آل برای اضافه کردن لمس ناهموار و مردانه به سبک شیک رایان.


Ryan Gosling Glasses

عینک و مدل عینک رایان گاسلینگ

با اضافه شدن به سبک پیچیده و هوشمند رایان گاسلینگ عینک های تجویزی او توسط بارتون پرریا انتخاب می شود.البته، آنها تنها نوع عینک نیستند که ستاره به چشم میزند، رایان عینک های آفتابی را نیز مرتب می کند و سبک های مورد علاقه او قاب های ساده D و طرح های گرد می باشد.


کاپشن چرمی رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ همیشه خنک و آرام به نظر می رسد، یکی از راه هایی که او برای این کار بر روی یک کت چرمی قرار می دهد، به ویژه، رایان دوست دارد یک جک دوچرخه سواری سیاه را بپوشد، ایده آل برای هر دو لباس معمولی و سبک های کمی رسمی، او این را می پوشد.

مد رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ در بسیاری از فیلم ها ظاهر شده و بسیاری از کاراکترهای نمادین را بازی کرده است، اگر چه ستاره در فیلم های دیگر شخص بازی می کند، لباس هایی که او می پوشند اغلب با سبک خود همپوشانی دارد. در اینجا، ما به نقش های به یاد ماندنی و لباس هایی که با آنها رفتیم نگاه می کنیم.


Ryan Gosling in The Notebook

رایان گاسلینگ در فیلم دفترچه یادداشت

تیپ لباس پوشیدن رایان گاسلینگ در این مجموعه به گونه ای بود که احساسی بود و در واقع نقطه عطفی در جهان متمرکز کرده بود.


Ryan-Gosling-in-La-La-Land

رایان گاسلینگ در لا لا لند

نقش مهمان Stone در کنار رایان گلاستینگ، La La Land در سال 2016، یک ضربه باور نکردنی بود. در رمان کام / درام موسیقی، گسلینگ یک پیانیست جاز با سبک یکپارچهسازی بادی را برای سازگاری با سلیقه های موسیقیش بود.در طول فیلم، او معمولا لباس و کت و شلوار با سایه های مدرن و جزئیات پرنعمت را می پوشید، لوازم جانبی او مجموعه ای از سبک خود را، از جمله روابط نگاهی به پرنعمت سوق میداد.


Ryan Gosling in Song to Song

رایان گاسلینگ در آهنگ به آهنگ

Song and Song به طور رسمی و خنده دار، سبک بازی رایان گاسلینگ،خواننده ترانه ساز BV، سبک آهنگ رایان گلاستینگ است. برای نگاه کردن به خودتان مانند گاسلینگ، از تی شرت ساده آستین بلند، شلوار جین شلوار جین، و ژاکت بمب افکن آبی استفاده کنید.