رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

عطر زنانه

خانم های عزیز با این عطرها همسر خودتان را دیوانه کنید!

سلام به همه همراهان عزیز گروه رویال مد، امروز می خواهیم به شما بگویم که چه عطر و دکلنی بزنید تا شریک زندگی(عشقان) یا دوستانتان را متحیر کنید.پس باما در ادامه این مقاله از رویال مد همراه باشید.

انتخاب عطر و ادکلن در بین بسیاری از رایحه های موجود در بازار کمی کار را دشوار کرده است،به جرعت می توان گفت بیش از هزاران رایحه وجود دارد که شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.اما شما عزیزانی که در حال خواندن این مقاله هستید،نیازی به این همه رایحه ندارید و فقط فقط دنبال خاصترین نوع رایحه عطر و ادکلن زنانه هستید.که ما بیش از ده رایحه معروف و خاص زنانه را برایتان معرفی میکنیم تا بتوانید یکی از این 10 تا 15 رایحه را براساس ذاعقه و علاقه خودتان انتخاب کنید و از بوی که قرار است از طرف شما به مشام دیگران برسد،احساس خوبی بهتان دست دهد.

یه نکته مهم که خیلی از خانم ها با این مشکل روبرو هستند و در واقع نمیدانند که چه ادکلنی همسرشان دوست دارد و با چه رایحه ای بیشتر حال می کند.این باز میگردد به شناخت شما از همسرتان،البته می توانید ننظر ایشان را هم در این باره بپرسید.چرا که چچه زن و چه مرد باید برای هم خاص باشند نه دیگران.

یک نکته خیلی مهم دیگه که باید بدانید در انتخاب عطر باید فصل های سال و آب و ها را هم در نظر بگیرید.باما همراه باشید.

ادکلن زنانه

عطر زنانه اسکاردلارنتا

 • عطری با رایحه سنبل ، صمغ و ترنج با نتهایی از چوب سدر که بسیار خاص و جذاب است . این عطر برای ملاقاتهای شبانه و پر انرژی بسیار مناسب است . این عطر به شما و عشقتان حس زندگی و شادابی می دهد و لحظات شما را سرشار از انرژی و آرامش می کند . برای یک ملاقات رمانتیک ما این عطر را به شما پیشنهاد می کنیم.

عطر زنانه آمبرا – اومنیا

 • عطری تلخ و شیرین ، رایحه ای از صمغ ، به یاد ماندنی و جذاب ، شورنگیز و وسوسه کننده چه چیزی بهتر از اومیا که شما را خاص جلوه دهد و قلب عشقتان را به ضربان بیندازد .

عطر زنانه مولین غوژ – هیستوا دو پغفم

 • رایحه ای از زنبق و مشک و میوه های نرم و شیرین برای آنها که عاشق عطرهای ملایم و آرامش دهنده هستند . عطری برای همه فصول و برای انان که سخت پسندند .

عطر زنانه سی اچ – کارولینا هررا

 • عطری با تم گلهای شرقی و رایحه ای باور نکردنی از ترنج ، پرتقال و میوه های تابستانی . عطری خنک برای تابستانهای گرم و عاشقانه که شما را سرمست و لحظاتتان را شورنگیز کند بر بستری از سبزی و تازگی .

عطر زنانه دولچی اند گابانا DOLCL&GABANA

 • شاهکاری زمستانی و خاطره انگیز . عطری برای روزهای سرد زمستان تا به شما و شریک زندگیتان گرما و انرژی ببخشد با رایحه ای از هلو ، سوسن و یاس .  ترکیب این رایحه ها در فصل زمستان به شما جلوه یک اثر هنری میدهد و لطافت و ظرافت گل های پاییزی را تداعی می کند. ظرافت و شادابی و حرارت و ماندگاری همه در این عطر جلوه ای خاص به آن بخشیده اند .

عطر زنانه دیور J’Adore Dior

 • عطری برای لاکچری ها و دختران خوش پوش و جذاب . عطری فرانسوی متعلق به گل های جزایر قمر . عطری خاص و منحصر به فرد تا شما جذاب تر نشان دهد . عطری برا زمستان و عاشقانه های دونفره . برفی و نشاط آور

عطر زنانه OH LOLA

 • از این عطر به راحتی نمیتوانید عبور کنید . عطری با رایحه وانیل و تمشک . بسیار جذاب و محسور کننده .عطری برای بازگرداندن روزهای پر حرارت عاشقی . عطری کلاسیک و شیک برای هدیه به شریک زندگیتان که هرگز فراموش نخواهد کرد .

عطر زنانه میس دیور

 • عطر مخصوص خانم های شیک و خاص . هرگز مردی را پیدا نخواهید کرد که از رایحه نعناع و یاسمن این عطر به شوق نیاید و تحسینتان نکند و سلیقه شما را نستاید .

عطر زنانه لاوستراک

 • رایحه ای از مریم ، نیلوفر آبی و مشک یکجا و اغواکننده . حس پاکی و زلالی . عطری نوازش کننده و فرح بخش برای روزهای عاشقی .

عطر زنانه فلورز- پارفوم امپایر

 • در خشش و ایجازی خیره کننده در طرح یک جذابیت ناب و بیاد ماندنی . کیفیت منحصر به فرد با ترکیبی از یاس و مریم . اغواکننده بی نقص و شوردهنده ماندنی ، راز نهفته در عاشقانه های پایدار و خیال انگیز.

عطر زنانه اوستارا- پنهالیگونز

 • جادوی بهاری ، ترکیبی از گلهای لطیف و روح انگیز بهار ، خاطره ساز و اصیل ، عطر ظرفت های زنانه و سبکی های عاشقانه ، روان ، نرم ، آشنا و قوی .

عطر زنانه فلویینگ

 • عطری برای دیوانه کردن همه مردهای دنیا . با رایحه ای از تمشک و زنبق و بنفشه چیزی که از ان نمیشود عبور کرد . ظریف و اغواکننده . آرام و روان برای ثبت بهترین لحظه ها . عطری که به لحظات شما شور و انرژی و نابترین عاشقانه ها را هدیه می کند .

عطر زنانه برسووء مید نایت رز

 • اگر عشقتان از آن دسته مردان سرسخت است و بسیار خاص پسند در ملاقات های عاشقانه خود این عطر را به شما پیشنهاد میکنیم . این عطراز شما یک رویای دستنیافتنی و یک سلیقه خاص می سازد . یک انتخاب منحصر به فرد و بکر ترین های موجود .