رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

آرایش چشم

آرایش بی نظیر و حیرت انگیز چشم و ابرو توسط گابریل الکسیس

یک‌بار از طریق اینستاگرام به دنبال آن بروید و یک تن از چشم‌های زوم شده با بزرگنمایی بالا را با ظاهر آرایش شگفت‌انگیز و برنامه‌های آموزشی برای همراهی با آن‌ها خواهید دید.

اما گابریل الکسیس کاربر ( gabxxrielle@ ) مهارت‌های آرایش خود را حتی بیشتر از قبل گرفته‌است. در عوض، او از توانایی هنری خود برای جلب توجه و دقت بسیار واقع گرایانه و بسیار واقع گرایانه خود استفاده می‌کند.

باما درادامه این مطلب از رویال مد همراه باشید تا با هنر این زن هنرمند بیشتر آشنا شوید.


گابریل الکسیس و اولین آثار هنریش

اولین اثر هنری او ((foreART))، اگر شما در ابتدا در اکتبر سال ۲۰۱۶ آپلود کردید و او از آن زمان آن را مستندسازی کرده‌است. او اغلب لباس‌های اضافی، زرق و برق بیشتری به خود اضافه می‌کند، و برای نمایش درام اضافه، برق بیشتری به چشم می‌خورد. برای اینکه، چه کسی از یک درخشش کوچک خوشش نمی‌آید؟

اما این حقیقت که او آرایش چشم را بر روی دست خود ترسیم می‌کند، قسمت تکان‌دهنده‌ای نیست. بیشتر در مورد این است که کار هنری او چقدر واقعی است.

در نگاه اول فکر کردم که او یک بزرگنما یا تتو واقعی را به بازویش چسبیده‌ است، اما مشخص می‌شود که او این مژه‌های کاملا پیچیده را به خود جلب می‌کند که آن‌ها سه‌بعدی به نظر می‌رسند.

و بنابراین ابروها، هایلایت ها ، هایلایت ها ، هایلایت ها و باز هم هایلایت ها حتی برای ایجاد پل بینی انجام دهید. همه چیز درست است. خوب،نقطه‌ای،روشن است.

(برای نمایش بزرگتر تصاویر روی آنها کلیک کنید)


مهارت بی نظیر گابریل الکسیس

در تصاویر خود، الکسیس به قدری مهربان است که محصولاتی را که از آن استفاده می کنید لیست کنید ( فقط در صورتی که می‌خواهید آن ظاهر را بازسازی کنید ) و به نظر می‌رسد که محبوبیت بورلی هیلز در کشیدن خط ابرو و خط چشم سیاه با استفاده از لوازم آرایشی theBalm است.

اگر از خودش بپرسید که آیا می‌تواند هنر خود را در چشمان خودش هم پیاده کند،باید بهتان بگویم پاسخ بله است. فقط خودتان می توانید در زیر در تصاویر مشاهده کنید:

(برای نمایش بزرگتر تصاویر روی آنها کلیک کنید)

اختصاصی رویال مد