رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

آموزش آرایش برای دختران

راهنمای آرایش دختران برای شب مهمانی!

ببینید، قرار شب می تواند خیلی عالی و یک شب به یاد ماندنی باشد و در عین حال هم شگفت انگیز، اما مهم ترین بخش نوع آرایش شماست. چرا که وقتی وارد مهمانی می شوید این هنرنمایی شماست که روی صورتتان کار کرده اید یا نه و نتایج و فید بک های که از دور و اطراف دریافت می کنید.

اگر شما قرار است برای یک مهمانی دخترانه آماده شوید،نگران هیچ چیزی نباشید.فقط باما در ادامه این آموزش از رویال مد همراه باشید تا به شما چندین ترفند عالی را بگوییم که بتوانید یک شب به یاد ماندنی کنار دوستان خودتان سپری کنید.


آموزش آرایش برای دختران

کار ریز با چشمان!

هیچ نگاه زیبایی بیشتر از چشم خاکستری نیست. باید بدانید که برای بیرون آوردن پالت رنگ مورد علاقه خودتان بهترین زمان همین امروز است. اما شما مجبور نیستید خودتان را به زغال کلاسیک محدود کنید. اگر می‌خواهید خاص باشید،کمی متفاوت باشید و رنگ های دیگر را  امتحان کنید، پیشنهاد ما به شما یک چشم زرد رنگ،که آتشین است اما نرم ،بروید.


یک چشم گربه ای را برای درام اضافی امتحان کنید

چشم گربه ای مثل یک پیراهن سیاه کوچک است. مهم نیست که شما در چه دهه هستید، هنوز سبک و مد است. علاوه بر این، اثر بالدار در واقع باعث می‌شود که شما جوانتر به نظر برسید.چشم گربه ای وقتی که بزرگتر می‌شود،چشم‌ها را بلند می‌کند. بنابراین اگر نمی‌خواهید کل چشم دود آلود را انجام دهید، از سایه صرف‌نظر کرده و آستر مایع مورد علاقه خود را بردارید. یک درپوش خالی با چشم گربه ای هنوز درام زیادی به میدان می‌آورد.


با علائم اشتباه امتحان کنید

اگر شما عصبی بوده‌اید که مژه‌های مصنوعی را امتحان کنید ، گلوله را گاز بزنید و در عصر روز بعد با دوست دختر خود آن را امتحان کنید. یا اگر نمی‌خواهید یک مجموعه کامل را انجام دهید، یک دسته کوچک‌تر ( به نام منور ) را امتحان کنید. کل چسب و فرآیند درخواست کمی نیازمند مهارت است، اما وقتی آن‌ها را پیدا کردید؟ تغییر شکل و تحول آنی است.


لبخند با لب سخن بگو…!

یک چیز متفاوت را امتحان کنید. اگر همیشه یک لب برهنه در طول روز و یک لب قرمز در شب را در دستور کار خودتان قرار میدهید،تغییرش دهید. این بار خود را به سمت یک رنگ دیگر ببرید که رنگ امضای شما نیست،بدون قید و شرط از آن لذت ببرید. به جای رنگ گیلاس و گیلاس کلاسیک،رنگ صورتی الکتریکی و یا توت فرنگی عمیق را امتحان کنید.


نگاهتان را به سمت موهایتان هم ببرید

شما آنقدر سخت کار کردید که چشم گربه ای خود را کامل کنید.تمام چشم‌ها را با چشم‌پوشی از موی خود رها نکنید. دستگاه حالت دهنده خود را روشن کنید و برای امواج ساحلی روی موهایتان حرکت کنید. کلید برای پریشان کردن موهای ژولیده این است که تنها به مقدار درست خام نگاه کند. شما نمی‌خواهید که آن بسیار عالی به نظر برسد. زمانی که بخش‌های مختلف خود را جمع می‌کنید،به سمت دیگری حرکت کنید و نکات را مستقیما رها کنید. این سبک در صورتی زیبا به نظر می‌رسد که موهای بلند دارید.


همه چیز را با یک اسب راهوار باز نگه دارید

اگر شما برای زمان ندارید و عجله می‌کنید،و همچنین به دنبال مدل موی خیلی شیک باشید. یک یال اسبی بلند زیبا به نظر می‌رسد و زمان زیادی برای فرم دهی هم نمی خواهد. و شما می‌توانید سطح درام خود را با تصمیم‌گیری در مورد جایگزین دم‌ اسبی انتخاب کنید.مچنین این حالت را در وسط سر، یا پشت گردن خود برای اثر جدی ایمن کنید.


نکات جالب درباره لاک ناخن

خلاق باشید و مقداری پوشش ناخن امتحان کنید. برچسب ها بسیار عالی هستند.به این دلیل که شما برای دست زدن به دست جراح پایدار نیازی ندارید،تا آن‌ها را اعمال کنید. هم چنین بسته به کار خود، پوشش ناخن ممکن است مناسب نباشد، بنابراین دختران این شب بهترین زمان برای امتحان کردن یک چیز و حالت عجیب و غریب است.


اضافه کردن یک دوز شومر

شومر ممکن است سبک روزمره شما نباشند، اما این یک راه پرزرق و برق است که تمام شب آرایش شما را با هم نگه دارد. کلید اینجا این است که به دریا نرویم. میخو اهید پرزرق و برق به نظر بیایید. به دنبال این بگردید که درخشش یا روشن‌کننده را به آرایش خود اضافه کنید.