رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

تیپ اسپرت مردان

چگونه یک تیپ اسپرت جذاب انتخاب کنیم؟

بدون شک این را می دانید که شما را افراد تنها در 90 ثانیه قضاوت می کنند.بله این عدد کاملا واقعی و اثبات شده است.هر فردی که با شما ملاقات می کند فقط فقط 90 ثانیه به شما وقت می دهد تا از تیپ شما یک برداشتی داشته باشد.

خیلی از افراد به این معتقد هستند که تیپ و استایل شما در مشخص کردن شخصیت شما هم به طرف مقابل کمک می کند.پس می دانید که داشتن تیپ روی اصول و استاندارد چقدر می تواند برای شما خوب تمام شود و یا چقدر سنگین.

تیپ های اسپرت اکثرا در جمع های دوستانه و صمیمی و یا در روابط نزدیک با افراد استفاده می شود و جنبه تیپ های رسمی برای مهمانی های رسمی ندارد.باما همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه یک تیپ اسپرت دلربا بزنید و نظر تمام افراد را در 90 ثانیه نسبت به خودتان عوض کنید،با رویال مد همراه باشید.

تیپ اسپرت

تیپ اسپرت خودتان را با چه لباس های مردانه ای می توانید کامل کنید:

  • یک لباس جین یا کتان ؟
  • یا شاید هم هر دو؟

ما در مورد استایل و خوشتیپ بودن با مجموعه ای از لباس های روزمره و اسپرت به شما می گوییم. این هفته سراغ جین بروید، اما این بار نه شلوار بلکه یک پیراهن جین آبی را برای ساختن استایل خود انتخاب کنید.

پیراهن جین

چرا جین بپوشیم؟

پیراهن های جین بر خلاف اسمی که دارند،وجنات فوق العاده ای رابه شما می دهند.در واقع پیراهن های جین را برای هرسنی که شما دارید می توانید بپوشید و هیچ محدودیت سنی ندارد.پیراهن های جین خیلی راحتر می توانند با انواع شلوارها ست شوند.یک مزیت خوب دیگر از پیراهن های جین می توان به این اشاره کرد که برای هر فصلی مناسب است و دوام بالایی دارد.

تیپ اسپرت مردانه

شلوار کتان مردانه بپوشید!

بله کاملا درست خوانده اید،شلوار کتان را با پیراهن جین بپوشید.همیشه که قرار نیست برای خوشتیپ بودن از شلوار جین هم استفاده کنید.این را یادتان باشد که طراحان مد به شما پیشنهاد می دهند که پیراهن جین را با شلوار جین ست نکنید، به ویژه اینکه رنگ هر دو یکسان باشد. در واقع “جین روی جین” یک اشتباه رایج است اما شما آن را تکرار نکنید.
آبی و سبز،مشکی و آبی،یک ترکیب شیک به وجود می آورد، پس پیراهن جینتان را با یک شلوار کتان مردانه ی زیتونی ست کنید.
پیشنهاد ما به شما شلوار کتان جذب است ولی اگر برایتان سخت بود می توانید از شلوار راحت تری استفاده کنید.به این دلیل که هر چقدر لباس های شما بخصوص شلوار فیت و جذب تنتان باشد جلوه خاصتری به شما می دهد.

ست اسپرت مردانه

کفش مردانه را ست کنید

کفش را با حتما شلوار ست کنید.هر چقدر نمایش خاصتری از تیپ خود داشته باشید کم است.پس سعی کنید در مواقع ست کردن به این مسئله توجه کنید که رنگ های سنگین و روشن بیشتر به هم می خورند.بطور مثال رنگ شلوار زیتونی و کتانی قهوه ای یا مثلا رنگ شلوار سرمه ای یا مشکی با کتانی سفید جلوه بهتری دارد و در واقع هرچقدر تفکیک رنگ از نگاه طرف مقابل به شما بیشتر باشد،تیپ شما به یاد ماندنی تر و جذاب خواهد بود.
اما شاید یکسری از مردان در تیپ های اسپرت خودشان دوست دارند از کفش های چرم استفاده کنند.هیچ مشکلی ندارد هر چقدر که میخواهید می توانید با تیپ های اسپرت بازی کنید. یک جفت کفش چرم مردانه علاوه بر آنکه شما را خوشتیپ تر نشان می دهد، دوام بالایی هم دارد و آن را می توانید در استایل های متفاوت به کار ببرید.

کمربند چر مردانه

کمربند چرم را فراموش نکنید

فراموش نکنید که بدون یک کمربند چرم ، تیپ شما کامل نمی شود. یک کمربند ساده را انتخاب نکنید. به جای آن سراغ کمربندی با طرح و شکل متفاوت بروید.کمربندهای زیادی با مدل های مختلفی در بازار موجود است ولی تا جای که امکان دارد سعی کنید از کمربندهای چرم استفاده کنید.

ادکلن زدن

عطر و ادکلن شما نشانه شخصیت شماست!

برای آنکه این تیپ خوب خودتان را تکمیل کنید به یک عطر یا ادکلن با رایحه فوق العاده نیاز دارید تا مرد شیک پوشی باشید، پس حتما به یک عطر خوب هم نیاز دارید که باید مطابق با فصلی که در آن هستید انتخاب کنید.
اما تجربه ثابت کرده است،مردانی که از ادکلن های با رایحه تلخ و خنک استفاده می کنند همیشه بیشتر از دیگران در چشم هستند و خاص به نظر می رسند.

امیدواریم با رعایت همین چندین نکته ساده تیپی فوق العاده با ترکیب رنگ عالی برای خودتان انتخاب کنید و خاصتر از همیشه به چشم بیایید.