رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

انتخاب لباس مردانه مناسب مهمانی

انتخاب لباس ؛ چگونه برای هر مهمانی لباس بپوشید؟!

انتخاب لباس : وقتی نوبت به لباس پوشیدن میرسد،مدل ها میتوانند در سراسر این نقشه باشند. به خصوص زمانی که فصل تعطیلات دور هم جمع می شود، و به خصوص زمانی که هر کسی در یک مهمانی با کروات سیاه و لباس های رسمی و نیمه رسمی که در آن شرکت دارند.لباس می پوشند.

ولی ما شما رو تحت پوشش قرار دادیم. چه یک رویداد بزرگ باشد و چه مهمانی کوچک باشد، در اینجا پنج نکته برای صاحب سبک کردن شما از طریق مدل های که در ادامه معرفی می کنیم،وجود دارد.باما در رویال مد همراه باشید.


ست رسمی مردانه

1) ترکیب خلاقانه سرمه ای و سفید در لباس رسمی

اگر واقعا میخواهید یک کت و شلوار بپوشید اما نمی خواهید در میان جمعیت پنهان شوید، لباس رسمی به رگ لباس نیروی دریایی خود را کنار بگذارید و یک الگوی (اما نه خیلی دیوانه وار ) را امتحان کنید. بدون اینکه به یک چیزی نگاه کنید،فقط مقدار درست توجه را به خود جلب خواهد کرد.

پیشنهاد ما به شما یک ست مردانه چهارخانه عالی است،شما به یک کت و شلوار چهارخانه سرمه ای با رگه های رنگ مخالف نیاز دارید.

در ادامه برای نمایش بهتر خودتان نیاز به یک پیراهن برای ست کردن دارید،که پیشنهاد ما برای این قضیه پیراهن سفید می باشد.

در نهایت کفش های شما تیپ و استایل شما را تکمیل می کنند،کفش های قهوه ای می توانند انتخاب هوشمندانه و ریزی باشند که استایل شما را کامل می کنند.


ست نیمه رسمی مردانه

2) یک ترکیب دیکتاتورانه و رسمی مردانه !

یقه اسکی بهترین گزینه مناسب برای پوشیدن بجای پیراهن است.یک ترکیب خلاقانه با رنگ مناسب کت و شلوار شما می تواند کاری کند که جذابیت شما را چندین برابر قبل کند.

همیشه این را به یاد داشته باشید که نیازی نیست حتما با کت و شلوار خود پیراهن بپوشید،اگر به دنبال تیپ ها و سلیقه های مختلفی هستید.حتما ترکیب های مختلفی را برای استایل خودتان انتخاب کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که یک کت و شلوار طوسی رنگ ر انتخاب کنید و در نتیجه این کت و شلوار طوسی رنگ نیاز به یک تکمیل کننده نقش دارد که می توانید با یک یقه اسکی به رنگ سبز تیره یا سبز مایل به سرمه ای و یا هر رنگی که شما می بینید با یک کت و شلوار تان تکمیلمی شود را انتخاب کنید.

براگام نهایی یعنی انتخاب کفش،پیشنهاد ما به شما یک نیم بوت مردانه قهوه ای است که می تواند استایل شما را تکمیل و زیبا کند.


تیپ اسپرت

3) تیپ اسپرت با جین !

شاید در مهمانی شرکت می کنید که نمی توانید از تیپ رسمی استفاده کنید و یا اینکه با تیپ رسمی در این مهمانی ها راحت نیستید.خب اگر می بینید که امکان این مورد نیست.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که یک ترکیب خلاقانه و جذاب مردان اسپرت پوش را انتخاب کنید.

این ترکیب می تواند به سلیقه شخصی شما برگردد.خوشبختانه شلوارهای جین را می توانید با خیلی از لباس ها ترکیب کنید و جلوه زیبای از خودتان و استایلتان برای یک مهمانی ایجاد کنید.


ترکیب تیپ اسپرت و رسمی

4) ترکیب تیپ اسپرت و نیمه رسمی!

از این نترسید که لباس های اسپرت و رسمی را باهم تیست کنید و اگر بدانید که چقدر می تواند روی استایل شما تاثیرگذار باشد بدون درنگ سبک فعلیتان را به این سبک تغییر میدهید.

خب پیشنهاد ما به شما یک شلوار جین یا کتان می باشد،که در عین حال کتان می تواند جلوه ای شیک تری نسبت به شلوار جین داشته باشد.

بعد از انتخاب شلوار یک تشرت آستین بلند و مناسب با رنگ شلوارتان انتخاب کنید.بعد از انتخاب تی شرت و شلوار به دنبال یک کفش بگردید که به رنگ تی شرتتان بیاید نه شلوارتان،به این دلیل که هرچقدر بین شلوار و کفشتان اختلاف رنگ باشد می تواند جلوه شیک تری به استایلتان بدهد.

در نهایت آخرین گام شما انتخاب یک کت تک می باشد.عموما شنیده اید که می گویند کت های با رنگ های تیره جذابیت بیشتری دارند.ما هم بهتان پیشنهاد می کنیم از کت مشکی رنگ استفاده کنید.هرچند باز هم می گویم که به هیچ عنوان از انتخاب رنگ های روشن نترسید بستگی به تیپ شما دارد رنگ انتخابی کت تان.


تیپ اسپرت پسرانه

5) تیپ اسپرت و لش

در بخش پایانی میخوهیم یک تیپ جذاب را معرفی کنیم که برای پسران بیشتر از مردان بالغ استفاده می شود.این گزینه را برای مهمانی های خود در نظر بگیرید که ببینید،اگر جایش باشد مردان هم می توانند از این مدل استفاده کنند.

شما در ابتدا به یک شلوار اسلش با مدل های که خودتان دوست دارید و می پسندید،نیاز دارید.به هر حال پیشنهاد ما این است که از شلوار تیره با نقش و نگاذ کم استفاده کنید.

در بخش بعدی از انجایی که رنگ تیره معمولا با یک پیراهن و یا تی شرت خلاف رنگ شلوارتان انتخاب می شود.پیشنهاد ما به شما یک تی شرت آستین کوتاه سفید رنگ است.

در بخش سوم هم شما باید کفش هایتان را انتخاب کنید،همانطور که در بخش چهارم به شما گفته ایم باید خلاف رنگ شلوارتان باشد اگر تیپ اسپرت انتخاب می کنید سعی کنید کفش هایتان را به رنگ پیراهنتان انتخاب کنید.

در نهایت یک پالتو مردانه می تواند برای روزهای سرد مورد استفاده قرار بگیرد.