رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

پیراهن صورتی مردانه

چگونه پیراهن صورتی با سبک داشته باشیم؟

در حالی که این ایده که لباس های صورتی فقط برای زنان به مدت طولانی در نظر گرفته شده است، منسوخ شده اند، بسیاری از مردان هنوز این چالش را برای سنگ کردن این رنگ پیدا می کنند.

اما، این بدان معنا نیست که آنها نباید سعی کنند لباس صورتی رنگ بپوشند.بلکه این رنگ می تواند یک تکه فوق العاده از تنوع را به کمد لباس شما اضافه کند،همچنین رنگ صورتی یک رنگ به طور جدی شیک است که می تواند برای هر تن و پوستی مناسب باشد.

در عوض، این رنگ فوق العاده را با پوشیدن پیراهن راحت، هنوز احساس اعتماد به نفس نکنید.در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی پوشیدن پیراهن های صورتی برای هر مناسبت است که می تواند شما را خاص و شیکتر از همیشه نشان دهد.پس باما در ادامه این مطلب از رویال مد همراه باشید.


Related image

چه رنگی با صورتی میاد؟

پینک شگفت آور همه کاره است و می تواند به خوبی با بسیاری از رنگ های دیگر کار کند. البته برخی از آنها به نظر می رسد مکمل تر از دیگران است.به طور خاص، تنهای تیره، مانند سیاه و سفید، سیاه و سفید و خاکستری، تمایل دارند که این رنگ را تا حدودی بیان کنند.با این حال، نگران نباشید با ترکیب رنگهای که دارید آزمایش کنید.رنگ صورتی همچنین می تواند با طیف وسیعی از رنگ های دیگر مانند کرم و حتی سبز تیره کار کند.


پیراهن صورتی برای مردان

Pink Long Sleeve Shirt

پیراهن صورتی آستین بلند

اگر شما قبلا پیراهن صورتی نداشته اید، باید یک پیراهن آستین بلند صورتی به کمد خود بلافاصله اضافه کنید.نه تنها یک پیراهن صورتی یک جایگزین فوق العاده برای دکمه سفید یا آبی معمولی شما است، اما می تواند یک رنگ کاملا ملایم و همه جانبه انتخاب کنید و داشته باشید.

بنابراین، ایا شما در حال رفتن به یک کار تجاری، رویداد کوکتل،جشن نیمه رسمی و یا به طور معمول بیرون رفتن با دوستان و… یک پیراهن آستین بلند صورتی می تواند برای شما کار کند.


Pink Short Sleeve Shirt

پیراهن آستین کوتاه صورتی

اگر شما به دنبال یک پیراهن شیک برای پوشیدن در تابستان هستید، طراحی آستین کوتاه صورتی را در نظر بگیرید،پیراهن صورتی آستین کوتاه مناسب این است که با یک شلوارک خاکستری ترکیب رنگ فوق العاده ای به خود میگیرد.البته می توانید با کلی رنگ دیگر هم تست کنید.


Pink T-shirt

تی شرت صورتی

برای کسانی که ترجیح می دهند در یک نگاه تی شرت صورتی بپوشند، یک تی شرت صورتی می تواند انتخاب عالی، آسان برای پوشیدن با یک شلوار جین مشکی یا رنگ های مخالف صورتی باشد که این هم یک ترکیب رنگ عالی برای آقایان می باشد.


انواع مدلهای پیراهن صورتی با تیپ های مختلف

Related image

Related image

Related image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Image result for ‫ست پیراهن صورتی مردانه با شلوار‬‎

Related image

Image result for ‫ست پیراهن صورتی مردانه با شلوار‬‎

Related image

Related imageRelated image