رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

بافت های مردانه

پرطرفدارترین بافت های مردانه 2018 + عکس

خب سلام عرض میکنیم خدمت تمامی کاربران و همراهان عزیز رویال مد،امروز تصمیم داریم تا مدل های پرطرفدار ایرانی و خارجی بافت های مردانه را به شما معرفی کنیم.

بدون شک اگ شما هم عاشق تیپ های اسپرت زمستانی هستید و دقیقا نمی دانید که چه مدل های می تواند تیپ و استایل شما را خاصتر کند.پس باما در ادامه این مقاله از رویال مد همراه باشید.

ابتدا در این بخش یک گالری از بافت های پرطرفدار مردانه را می بینید، و می توانید از مدل ها برای خودتان انتخاب کنید.(برای نمایان شدن بزرگتر عکس ها بر روی هر کدام کلیک کنید).

در ادامه به شما اصولی را برای انتخاب بافت هایتان می گویم که باید بدانید چگونه می توانید با این مدل تیپ زدن ها خاص و متفاوت به نظر بیایید.باما همراه باشید.

۱- پیراهن های رسمی را کنار بگذارید

  • لباس های بافتنی بهترین گزینه برای تیپ رسمی و هوشمندانه هستند. شما به راحتی می توانید با تیپ های لایه ای توسط بافتی که می پوشید تیپ رسمی بزنید. پیراهن دکمه دار خودتان را زیر بافت بپوشید و سعی کنید یقه آن از زیر یقه بافت ظاهر کنید. همچنین اگر پولوشرت یقه دار انتخاب می کنید سعی کنید یقه آن زیاد بزرگ نباشد که تیپ شما را خراب کند. اگر قد پولوشرت از قد لباس بافتنی بلندتر باشد و از زیر آن معلوم شود به جذابیت تیپ شما می افزاید.

۲- تیپ تان را بهاری کنید

  • اگر می خواهید با بافت خودتان تیپ بهاره بزنید و بالاتنه را دلپذیر درست کرده اید به فکر پایین تنه مناسب باشید. جین ها، شلوار کتان های رنگی یا شش جیب، شلوار اسلش و شلوارهای خاکی بهترین گزینه ها برای ست شدن با بافت هستند. سعی کنید مدل های چسبان یا کوتاه مدرن را انتخاب کنید که با عرض زیاد بافت در بالاتنه ست شود.

۳- انتخاب رنگ

  • رنگ های پاییزه و بهاره مناسب برای بافتنی شما می تواند رنگ کرم یا قهوه ای پررنگ باشد. رنگ های بژ و قهوه ای کمرنگ تر هم مناسب هستند ولی متاسفانه به راحتی با سایر لباس ها ست نمی شوند. در قسمت های دیگر تیپتان سعی کنید حتما یک رنگ مشکی وجود داشته باشد. این رنگ می تواند در شلوار یا لباسی که زیر بافت پوشیده اید قرار بگیرد. مشکی باعث می شود رنگ بافت شما به خوبی خودنمایی کند و بهتر دیده شود.

۴- کفش مناسب انتخاب کنید

  • بهترین انتخاب شما کفش های Brogues قهوه ای خواهند بود. این کفش ها به راحتی با بافت ست می شوند و تیپ شما را امروزی تر نشان می دهند. بوت ها و کتانی های طرح دار هم از انتخاب های شما خواهند بود. بسته به اینکه چه تیپی قرار است داشته باشید هرکدام از این انتخاب ها را برای کفش می توانید در نظر بگیرید. اگر حس کردید کتانی طرح دار برای شما خیلی غیررسمی جلوه می کند بوت های چلسی انتخاب خوب دیگر شما هستند.

۵- راه های پوشیدن بافتنی مردانه

  • باز گذاشتن دکمه پایین بافتنی و همچنین تا زدن آستین دو روش جالب برای پوشیدن بافتنی مردانه است. هر دوی این روشها این روزها مد هستند و جلوه خوبی خواهند داشت. وقتی بافت می پوشید داشتن ته ریش از داشتن ریش یا سفید بودن صورت شما بهتر است. برای مدل مو هم می توانید مدل های بلند را انتخاب کنید و هم مدل هایی که اطراف سرتان را کوتاه کرده باشید و فقط موی بالای سر بلند باشد.
  • در اکسسوری ها از کلاه فدورا گرفته تا کلاه های بیس بالی پشمی همه با لباس بافتنی مردانه ست می شوند و می توانید عینک هم بزنید.