رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

نیکول ریچی

6 درس زیبایی را از ” نیکول ریچی ” یاد بگیرید!!

” نیکول ریچی در موقعیت نسبتا منحصر بفرد خود برای تجربه تکامل زیبایی زندگی در چشم عموم ( و بسیاری از آن در واقع در دوربین ) قرار دارد. ما همه چیز را از چهره ساده و زندگی ساده او شروع می کنیم.

آستر ضخیم،هایلایت چاق به سمت فاز پیشانی شن دار دیده‌ایم. او در ۳۶ سال گذشته هر رنگ موی را در آرایش تجربه کرده‌ است، بنابراین هنگامی که فروپاشی شهری او را دعوت کرد که یک سفیر کبیر در پاییز گذشته باشد، بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

آخرین پروژه او با برند زیبایی یک خانه متعلق به کپسول هارلو ۱۹۶۰ است که به طور انحصاری به revolve.com تعلق دارد. این شامل یک کیسه آرایش و لوازم ضروری است که منعکس‌کننده برنامه زیبایی کلاه گیس، مانند خط چشم طولانی مدت رگ های قهوه‌ای،سیاه طلایی و یک رژلب نارنجی یا قرمز است.

من یک کیک بزرگ روی شخص آرایش نیستم. نیکول ریچی به ELLE.com گفت: ما در صحرا هستیم، من از کالیفرنیا هستم.می‌خواهم خوب به نظر برسم، اما من سعی نمی‌کنم خودم را با ۷۰۰ پوند آرایش وزن کنم .” من سه‌تا حقه دارم که می‌دونم، و همین. بنابراین، اگر چیز دیگری نبود، رژلب قرمز یا نارنجی خوبی را بر روی صورت خود بریزید و گل رز را در صورت خود بیاورید .”

برای اطلاعات بیشتر در مورد رازهای زیبایی نیکول ریچی به خواندن ادامه این مقاله از رویال مد بپردازید.باما در دامه همراه باشید.


nicole-richie

1) او یاد گرفته است،کمتر از بیشتر بهتر است.

در طی دو دهه گذشته، من احساس کردم که بیش از پیش به چیزهای زیادی نیاز داشتم.من نیاز به توسعه، بنیان، ابرو، و چیزهای زیادی داشتم. سپس، به جایی رسیدم که بیشتر مطمئن بودم و می‌خواستم نشان دهم که کی هستم، چون کسی که شخص دیگری است می‌تواند برای یک ثانیه تفریح کند، اما در پایان روز خسته‌کننده است، چون شما نیستید. این نیست که از آرایش متنفرم. من کسی هستم که تمام شخصیت خود را به دست آورده و به شما نشان می‌دهد که شما واقعا در عین حال آرایش خود را دوست دارید .”


2) او یک بار شرمنده از موهای فرفریش شد!

در دهه ۸۰، داشتن موهای فرفری اصلا باحال نبود و من با تمام دوستانم به مدرسه می‌رفتم و آن‌ها فقط با موهای خیس خود به مدرسه می‌رفتند و من می‌گفتم اوه ، خدای من، چرا نمی‌توانم درست مثل آن‌ها باشم ? من تقریبا از داشتن موهای مجعد احساس شرم می‌کردم و حالا آن را دوست دارم. این منم که هستم، بنابراین الان دارم به سنگ برمیگردم .”


رنگ موی نیکول ریچی

3) اون عاشق رنگ کردن موهای مسخره بود، ولی باعث آسیب جدی شد…

من آن را دوست داشتم، زمانی بود که من شروع به پوشیدن رنگ موی منحصر به فرد کردم و قطعا می‌گویم که این بهترین زمان مورد علاقه من است. این بزرگ‌ترین تغییر برای من بود. زمانی که به رنگ قرمز رسیدم، موهایم را طوری عوض می‌کردم که انگار یک معامله بزرگ نبود. سپس همه چیز خراب شد و من مجبور شدم آن را قطع کنم .”


4) به همین دلیل است که او یک کلاه‌گیس است.

برای یک سال و نیم، من مطلقا هیچ کاری برای ( موهایم ) انجام نداده‌ام چون از رنگ کردن و رنگ کردن سرخ می‌شود، بنابراین مجبور شدم آن را به صورت یک کوتوله تکه‌تکه کنم. من برزیلی بودم و آن را صاف می‌کردم، اما بعد مثل این بودم که بگذارم این کار را بکند. من قرار است که من باشم.

من از پاک‌کننده رو به بالا استفاده می‌کنم،در نرم‌کننده و سپس از یک ژل Ouai Curl استفاده می‌کنم؛ گذاشتم هوا خشک شود. سعی می‌کنم کم‌ترین کاری را که ممکن است انجام دهم و [ از ] یک ضربه خشک و خشک ( دور از ) و فقط بگذارید موهایم نفس بکشد. من سرخ نیستم. هیچ درمانی در این مورد ندارم. من هیچ کاری به آن نمی‌کنم .”


5) از این بابت متاسف است.همچنین یه بار اونا رو اصلاح کرد…

اگر می‌توانستم به خودم یک چیز را بگویم، این کار به نفع من نبود. مادرم اجازه نداد به زودی ابروهایم را بالا ببرم، بنابراین وسط حرفم را اصلاح کردم. من جوان بودم، پس بیش از حد وسیع رفتم و نیمی از ابروهایم را بریدم ! اون ترسیده بود و اون از من پرسید که چه اتفاقی افتاد و اون دروغ گوی ۱۲ ساله که من بودم، گفتم برن تو حموم. وحشتناک بود. اون موقع بود که همه ما ۱۳ ساله بودیم و بار دیوانگی داشتیم و مادرم از من عکس می‌گرفت.

حالا، یک برس ابرو بالا می‌برم و با کمی از قهوه‌ای شنل , ابروهایم را مسواک می‌زنم. این تنها کاری است که من می‌کنم .”


6) او یک روتین دوش آب و بارش مفصل دارد.

در حمام، دستکش دارم و از صابون استفاده می‌کنم، بعد روغن دانه انگور را روی دستکش و تمام بدنم قرار می‌دهم. سپس، از حمام بیرون می‌آیم و لوسیون بدن را به تن می‌کنم، و بعد از آن نفت را بر روی آن انجام می‌دهم و این کاری است که من هر روز انجام می‌دهم. من نگران مرطوب شدن هستم. مادرم از آلاباما، یک زن سیاه‌پوست است، و او هرگز اجازه نمی‌دهد که من بدون لوسیون خانه را ترک کنم تا این که چطور بزرگ شدم. اینگونه است که بچه‌های من بزرگ می‌شوند: شما هرگز نمی‌توانید خانه خود را بدون لوسیون بر روی پوست خود رها کنید .”


این ها 6 رازی بود که نیکول ریچی معروف برای شما عزیزان گفته است.پس در نوع آرایش خودتان دقت کنید و مهم نیست که فکر می کنید دیگران در مورد شما چه می گویند.سعی کنید آرایشی داشته باشید که خودتان دوستش داشته باشید و بعدا دچار مشکل و نگرانی نشوید

منبع: elle