رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

بورژوآ

زیبایی و استایل پاریسی با بورژوا به تهران آمد

وقتی قصد داریم نیم‌ نگاهی به محصولات آرایشی با کیفیت موجود در بازار بیندازیم تقریبا امکان نداره اسم برند بورژوا آورده نشود، برندی که بی شک در ایران جزء چند برند برتر حیطه ی لوازم آرایشی بوده و هست، شاید برای شما هم تاریخچه برند بورژوآ جذاب باشد،باما در رویال مد همراه باشید.

تقریبا میشه گفت کمتر خانم جذاب و زیبایی هست که برند بورژوآ رو نشناسه، آغاز به کار این برند برمیگردد به سال ها قبل، درست حدود سال ۱۸۶۳ میلادی بود جوزف آلبرت پانسین یک بازیگر خوش ذوق تئاتر در خونه ی خود واقع در پاریس، مشغول به تولید عطر و لوازم آرایشی مختلف برای بازیگران تئاتر شد؛ این رو میشه اولین تولد برند بورژوآ دونست، تولدی که با نبوغ فردی و ایده ی عالی جوزف آلبرت پانسین اتفاق افتاد، اما چیشد که این برند بورژوا نام گرفت؟

آلبرت پنج سال بعد حق امتیاز برند رو به معاون خود الکساندر ناپلون بورژوآ واگذار کرد، این اتفاق رو میشه دومین تولد برند بورژوا دونست؛ شاید جالب باشه که بدونید نقطه پیشرفت بورژوآ تولید اولین محصول خود با اسم پودر برنج به بازار بود که به تمام خانم ها کمک میکرد که پوست لطیف تر و زیبا تری داشته باشند و این آغاز پر سر و صدای ظهور بورژوا بعنوان یک برند آرایشی مطمئن در دنیا بود‌. امروز بورژوا با ۱۵۰ سال قدمت و صد ها لوازم آرایشی یکی از مطرح ترین برند های لوازم آرایش است.

بورژوآ برند فرانسوی لوازم آرایش با قدمت بیش از ۱۵۰ سال، ۲۶ بهمن ماه زیبایی و اعتماد به نفس را در گالری سرفیس با حضور جمعی از هنرمندان و مدرسان حوزه‌ی آرایش و گریم جشن گرفت.

با بورژوآ استایل پاریسی در دسترس همه‌ی خانم‌هاست!

زیبایی و استایل پاریسی با بورژوا به تهران آمد.

در بالا هم گفتیم که 1863 بود که بورژوآ در گرند بولوار پاریس از دل تئاتر متولد شد؛ از لحظه‌ی تولد، نام خود را به عنوان برندی پیشگام، خلاق و هوشمند که همواره اعتبار متخصصین این حوزه را برای شناخت خانم‌ها به کار می‌بندد، ثبت کرد تا همه‌ی خانم‌ها در سراسر جهان به زیبایی دست پیدا کنند.

زیبایی و استایل پاریسی با بورژوا به تهران آمد.

گروه بورژوآ از خانم‌های سراسر جهان می‌خواهد که: “به ما اعتماد کنید، با چهره‌ی زیباتری که می‌سازید، توجه هر کسی را به خود جلب خواهید کرد. ”
گالری سرفیس ساعت ۱۱ صبح ۲۶ بهمن ماه ۹۶ محل توقف اتومبیل‌هایی بود که مهمانان جشن زیبایی بورژوآ را به آنجا رسانده بودند؛ از متخصصین حوزه‌ی آرایش تا ستارگان سینما، چون الهه حصاری و لیندا کیانی دور هم جمع شدند تا زیبایی را جشن بگیرند.

زیبایی و استایل پاریسی با بورژوا به تهران آمد.
گالری سرفیس واقع در ساختمان هدیش با معماری خاص و مدرن همواره میزبان بسیاری از رویداد‌های مهم و بدیع بوده است.
جای جای جشن زیبایی بورژوا، با فعالیت‌ها و اتمسفری که جلوه‌ی زنانه‌ی پاریسی را به ذهن متبادر می‌کرد، پر شده بود؛ گویی پاریسی کوچک در دل تهران برای جمعی از مهمانان خلق شده تا با تمام وجود سبک پاریسی را احساس کنند.
مجسمه‌ای زنده به سبک خاص بورژوا به مهمانان خوش آمد می‌گفت و آن‌ها را به سمت فرش قرمز هدایت می‌کرد.
آرام آرام فضا ما را به سمت اتاق‌هایی که هر کدام هدفی خاص در جهت معرفی محصولات و برند داشت، هدایت کرد. از میان یک کافه‌ی پاریسی گذشتیم و وارد اتاقی شدیم که محصولات بورژوا با شیوه‌ها و سبک‌های آرایشی متفاوت توسط ساینا الفت، هنرمند و مدرس حوزه‌ی آرایش نمایش و توضیح داده می‌شد.

زیبایی و استایل پاریسی با بورژوا به تهران آمد.

تصاویری سیاه و سفید از پاریس بر چند دیوار گالری نقش بسته بود؛ از مهمانان خواسته می‌شد تا با خلاقیت و سلیقه‌ی شخصی خود تصاویر را با مداد‌های چشمی که ابعداد انسانی داشتند، رنگ کرده و سبک شخصی خود را ماندگار کنند.

زیبایی و استایل پاریسی با بورژوا به تهران آمد.

در ادامه‌ی سفر زیبایی با بورژوا، اتاقی به سبک معماری کلاسیک پاریس، دایره‌ی کامل محصولات را در خود جای داده بود و در مانیتور‌ها ویژگی آن‌ها توضیح داده می‌شد.
از مهمانان در سالنی به سبک طراحی داخلی فرانسوی با رنگ و روی سرخابی بورژوآ پذیرایی و بسته‌ی کامل محصولات بورژوآ و شیرینی‌های فرانسوی ماکارون به مهمانان تقدیم شد تا تجربه‌ای کامل و ناب ساخته و پرداخته شود.

جشن زیبایی بورژوا با تمرکز بر یک محصول مهم برند برگزار شد.

زیبایی و استایل پاریسی با بورژوا به تهران آمد.

بازی رنگ‌ها آغاز شده است!

رژ لب مایع مخملی اکنون در ۳۶ رنگ حال و هوای شما را آن جوری که دوست دارید، تغییر می‌دهد. سرزندگی و حس سبکی هدیه‌ی سِری رژ‌های مخملی بورژوآ است. نیازی به تجدید در طول روز نیست؛ لب‌هایتان خشک نمی‌شود و در طول روز این حس مخملی همواره با شماست.

رژ لب مخملی از سال ۲۰۱۴، پر فروش‌ترین رژ لب بورژوا بوده و جوایز متعددی در سراسر جهان دریافت کرده است.