رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

آموزش آرایش چشم

آموزش حرفه ای آرایش چشم‌ !

در حالی که هر شکل چشمی،از چشمان بادامی گرفته تا چشم‌های گرد شده به چشم‌های سقوط کرده معروف هستند، وقتی که چشمان سیاه داری دارند، اغلب به نظر می‌رسد که نگاه کردن به آرایش چشم خاص مشکل است. بله، چشم‌های دودی و خط چشم بالدار همیشه به همان راحتی که انگار نگاه دارید،راحت نیستند.

به علاوه، تمام تکنیک‌های آرایش چشم، شکل چشم منحصر به فرد شما را تکمیل نمی‌کنند. در زیر، خواهید دید که چطور می‌توانید به آن‌ها بگویید که چشم‌های کلاهدار زیبایی دارید و نکات و ترفندهای را برای آرایش چشم شما و تبدیل شدن برای زیباترین آرایش خود پیدا می کنید.در ادامه شکل چشم خود را با پیروی از توصیه آرایش برای چشمان کلاهدارتان پیدا کنید و در آغوش بگیرید.باما در در رویال مد همراه باشید.


آرایش چشم

چشم ها چه رنگی دارند؟

چشم‌های رنگی به خاطر فقدان فضای خالی در باز شناخته می‌شوند. اما چرا، دقیقا، این طور است؟ خوب، وقتی چشم‌های کلاهداری دارید، این به آن معنی است که چروک ایجاد شده توسط پلک شما می‌تواند پنهان باشد. زمانی که این اتفاق می‌افتد، ظاهر یک چشم خاص به راحتی قابل‌مشاهده نیست چون به نظر می‌رسد که پلک شما کوچک‌تر باشد.

با این حال، در حالی که ظاهر آرایش چشم به سادگی ایجاد نمی‌شود، افراد دیگری هستند که می‌توانند به طور جدی چشمان کلاهدار را صاف کنند و به جمع کردن تمام توجه به چشمان جذاب شما کمک کنند.

چطور می توانم بگویم که اگر چشم هایتان را به هم ریختید؟

یه آینه بردار و واقعا شکل چشمت رو بررسی کن تا بفهمی چه چیزی رو داری یا نه. متوجه چین شدن نشدی؟ ایا پوست از استخوان پیشانی شما به جایی که چروک شما باید باشد بسته می‌شود؟ اگر به هر دو سوال جواب مثبت بدی، می‌توانستی چشمان کلاهدار داشته باشی.


آرایش چشم گربه ای

چگونه آرایش را برای چشم‌ها اعمال می‌کنید؟

با حالی که در یک مد بدون چروک کشیده می‌شوند، چشم‌های کلاه دار نیاز به استفاده از چند تکنیک آرایش کلیدی دارند تا نگاهی به زندگی داشته باشند. خوشبختانه، چند توصیه کاربردی برای آرایش وجود دارد که شما می‌توانید به آن‌ها کمک کنید ظاهر یک مجموعه بزرگ‌تر از چشم‌ها را جعل کنید.

1) نخست به عنوان یک طرفدار

اجازه دهید واقعی باشیم: اگر شما چشم‌های کلاه دار داشته باشید، پس بهتر از هر کس دیگری می‌دانید که چقدر آزار دهنده است وقتی به یک چشم کامل گربه برسید که فقط آن را بر روی در بالای شما شل کنید. برای جلوگیری از این کار ، ابتدا از یک پرایمر آرایش چشم استفاده کنید، چون این می‌تواند آرایش چشم شما را از انتقال حفظ کند. می‌توانید از کرم فونداسیون استفاده کنید.

2) انتخاب آرایش مات

اگر نمی‌خواهید توجه بیشتری به چشم‌های کلاه دار خود جلب کنید، از رنگ‌های سایه چشم مات در در فوقانی خود استفاده کنید و رنگ‌های دارای نور لرزان را برای بخش پایینی مستقیما بالای چشم خود نگه دارید.شما می‌توانید هر کدام از سایه‌ها را با یک ظاهر مات،برای یک نگاه مات و یا اضافه کردن یک برجستگی به مرکز،درست قسمت بالای خط مگسی صورتتان قرار دهید.

3) پر رنگ کردن

برای روشن کردن گوشه داخلی چشم و درست زیر پیشانی خود از کمی رنگ با نور لرزان استفاده کنید تا گوشه داخلی چشم و درست زیر پیشانی خود را روشن کنید.

4) آرایش را با چشمان کاملا باز انجام دهید!

از آنجا که بسیاری از پلک شما وقتی باز است که چشم‌های کلاه دار دارید، آرایش خود را اعمال کنید،زمانی که چشمان شما کاملا باز هستند.آن طور که هیچ بخشی از سایه چشم جذاب شما ناپدید نمی‌شود.

5) استفاده از فرمول های آرایش صورت ضد آب

آرایش بر روی چشم‌های کلاه دار تمایل به شل شدن دارد ، به خصوص زمانی که به خط چشم و ریمل زدن می‌رسد. برای توقف آرایش از انتقال به مناطق ناخواسته، از فرمول ها استفاده کنید.

6) پیچ چشم خود را بردارید

گاهی اوقات چهره شما می تواند کمی تیره و تار شود. برای مقابله با ظاهر آن، تکان دادن یک خط چشم کوتاه،در لبه های یک چشم گربه ای بالدار مناسب است.که باعث احیا شدن چشمانتان می شود.

7) خط چشم خود را نازک نگه دارید

از آنجا که فضای بسیار زیادی برای کار با چهره های کلاسیک ندارید، خط چشم خود را روی سمت نازک تر بکشید، بنابراین هنوز هم برای سایه های بسیار چشم وجود دارد.


خط چشم گربه ای

چگونه چشمهای گربه ای را بر روی چشم های زیبا نشان می دهیم؟

وقتی چشمان کلاهدار بدون چروک های بسیار مشخص تعبیه شده است، برخی از چهره های آرای چشم به نظر می رسد از روی جدول ظاهر می شود. خوشبختانه، برش چروک این مسئله را اصلاح می کند. شناخته شده است که به این دلیل که توهم یک چکه چشم ظاهر می شود، این آموزش آرایش می تواند کمک کند.

بخش اول: مشخص کردن حوضه آرایش

برای کمک به کسب اطمینان از اینکه آرایش چشم شما ادامه دارد، از یک پرایمر چشم برای یک بوم بسیار صاف برای بقیه برنامه آرایش خود استفاده کنید.

بخش دوم: یک چین قلابی

با استفاده از یک مداد،یک خط از لبه بیرونی چشم خود به سمت گوشه داخلی بکشید. دقت کنید که یک دست سنگین‌تر در بیرون داشته باشید و به تدریج به آرامی به طرف بخش داخلی چشم کلاه دار خود برسید. با توجه به تناسب اندام خود احساس آزادی کنید و در ذهن داشته باشید که یک لبه تیز به چشمان کلاه دار شما یک ظاهر عروسکی می‌دهد که می‌تواند به آن‌ها کمک کند به ظاهر بزرگ‌تر ظاهر شوند.

بخش سوم: مخلوط کنید!

قبل از اینکه خط چشم شما به طور کامل خشک شود، از یک برس ترکیبی کرکی برای نرم کردن خط در حرکت به سمت بالا به سمت خط پیشانی و گوشه خارجی چشم خود استفاده کنید. لبه پایینی خط را تا جایی که ممکن است محکم نگه دارید چون این ویژگی تعیین‌کننده خط برش است.

بخش چهارم: روی خط خودتون ردیابی کنید

با چروک بریدگی خط چشم، به عنوان پایه خود، یک سایه چشم غیر سایه ای را انتخاب کنید تا بر روی خط برش شما برای ظاهر آرایش چشم جذاب پر شود.

بخش پنجم: پر رنگ ردن

پس از تکمیل چشم دودی خود، عناصر سایه چشم خود را با کمک یک سایه چشمک زدن، نور چشم برای برجسته کردن استخوان ران و گوشه داخلی چشم خود اضافه کنید.

بخش ششم: یک چشم گربه ای ایجاد کنید.

همانطور که گفتیم، چشم‌های یک گربه بالدار می‌تواند کمی مشکل باشد تا با چشم‌های کلاه دار عمل کند. با دنبال کردن این مراحل این کار را آسان‌تر کنید: یک خط ایجاد کنید که از خط پایین ضربه شما امتداد می‌یابد و با یک خط مورب از گوشه داخلی چشم شما به نوک آن برخورد می‌کند. برای اینکه آن را خاموش کنید، مستقیم به جلو نگاه کنید، فضای خالی را با فضای خالی پر کنید.

امیدوارم از این مقاله و این آموزش لذت برده باشید.در ادامه با مقالات بیشتری از آرایش چشم و صورت را از رویال مد می خوانید.