رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

تیپ مردانه

چندین تیپ و استایل فوق العاده آقایان برای سال جدید

مشکل خیلی از آقایان این است که حوصله گشت و گذار و پروو انواع لباس ها را ندارند.که یکی از علت هایست که مردان همیشه از تیپ خود می نالند.امروز باما در رویال مد همراه باشید تا بدانید که چطور می توانید براحتی آب خوردن لباس و تیپ خاصی برای خودتون انتخاب کنید و خاصتر از همیشه به نظر بیایید.

“من ذاتا با سلیقه نیستم!”

حتما این جمله را بارها شنیده اید و یا به خودتان گفته اید. البته این حرف درست نیست و سلیقه ی خوب با جستجو و پیگیری جدی زیبایی شناسی مد کم کم به وجود می آید. در ادامه این مقاله از رویال مد به تعدادی از نکات مهم و ضروری برای بهتر شدن استایل آقایانی که می خواهند جذاب باشند خواهیم پرداخت. چه کاملا مبتدی باشید و چه مدتی باشد که پیگیر بهتر شدن استایلتان باشید این نکات به تصمیم گیری شما کمک خواهند کرد، با زیبامون دات کام همراه باشید.

راز جذابیت آقایان

رازهای جذابیت و خوش تیپی آقایان

خوش لباسی یک مهارت است

هیچ آدمی به صورت ذاتی خیاط زاده نشده است و به صورت جادویی نمی تواند لباس مناسب را انتخاب کند. قوی شدن در انتخاب لباس مناسب یک مهارت نیازمند به تجربه و تمرین است.

قوی کردن چشم با پیدا کردن تیپ هایی که دوست دارید

بیشتر آقایان به این موضوع تاکید دارند که نمی توانند لباس هایشان را باهم ست کنند و در واقع چشم مهارت یافته ای ندارند. این مهارت را می توانند با نگاه کردن و دنبال کردن استایل و تیپ افرادی که به آن ها علاقه دارند به دست بیاورند. بدین منظور 5 دقیقه به خودتان وقت بدهید و چند نفر که به نظر شما و در مسیری که دوست دارید خوش تیپ هستند را بیابیدو سپس تمام تلاشتان را بکنید که مانند آن ها لباس بپوشید، به مرور چشمتان عادت خواهد کرد.

حل کردن بیشتر مشکلات با متناسب بودن لباس با اندام

متناسب بودن لباس با اندام یکی از مهم ترین قسمت های انتخاب استایل و خوش تیپی است. این عامل است که باعث می شود یک سلبریتی مانند رایان گاسلینگ ( Ryan Gosling ) به صورت کاملا بی نقصی خوش تیپ به نظر بیاید. پس از پوشیدن لباس های گشاد یا تنگ خودداری کنید.

ابتدا تیپی کلاسیک انتخاب کنید

اشتباهی که بیشتر افراد دارند این است که فکر می کنند حتما باید استایل منحصربه فرد و شخصی داشته باشند. اما در ابتدا بهتر است که یک استایل معمولی و کلاسیک داشته  باشید و سپس آرام آرام علایق شخصی خودتان را به استالیتان اضافه کنید.

**در ادامه ما چندین مدل خاص و شیک را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با الگو برداری از این ترکیب ها برای سال جدید یک استایل متفاوت و خاص را به نمایش بگذارید.(برای نمایش بزرگتر تصاویر بروی آنها کلیک کنید).