رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

راهنمای تیپ آقایان

4 نکته ای که مردان باید در تیپ خود اصلاح کنند!

تیپ مردان : امروزه خیلی از آقایان به دلیل مشغله های زیادشان به نوع پوشش خود اهمیت زیادی نمیدهند.اما به شما پیشنهاد می کنیم در کنار مشغله ای که دارید به تیپ و استایل خودتان اهمیت بدهید.

تیپ و استایل شما شخصیت شما را می سازد و برای مصاحبه های کاری می تواند بهتان کمک کند.در ادامه روش های هستند که هر مردی باید بداند تا تیپ خود را کامل کند.باما در ادامه این مقاله از رویال مد همراه باشد تا با این تکنیک ها آشنا شوید.


آستین تا زده

آستین پیراهن خود را مانند دریایی رول کنید!

اگر چه شما ممکن است برای تصمیم‌گیری در مورد چگونگی میخ کردن یک کد لباس به نامه کار کنید، اما به یاد داشته باشید که اغلب این چیزهای کوچکی است که اجازه می‌دهد یک بقچه به زمین بیفتد.

آستین‌های بالا زده یک مجرم اصلی هستند. نه تنها آن‌ها این کار را می‌کنند که به نظر می‌رسد قصد دارید با یک دستشویی بسته مبارزه کنید، اما آن‌ها هم نمی‌توانند شکل خود را حفظ کنند و به طور مرتب بر روی بازوهایتان خم شوند. برای یک حلقه تمیز، از رویکرد دریایی استفاده کنید.

  1. با آستین‌های گشاد و یقه باز دکمه شروع کنید.
  2. آستین را از آستین پایین بکشید، آن را به سمت بالا و روی خودش حلقه کنید تا زمانی که داخل شوید.

  3. هم کف و هم انتهای آستین لوله شده، مطمئن شوید که چین و چروک در کار نیست.

  4. روند را به صورت لزوم تکرار کنید و به تدریج تا ارتفاع مورد نظر خود را تا کنید.

انتخاب رنگ جوراب

ست کردن جوراب با شلوار و کفش تان!

جوراب ها هم از خانواده لباس زیر مردان می باشد.این مسئله برای همه آقایان وجود دارد که چه جورابی را با چه کفش و شلواری بپوشم؟

شاید این مسئله برای شما هم پیش آمده باشد و ندانید که از دید طراحان لباس چه سبکی خوب است.برای اینکه بتوانید جوراب هایتان را با شلوار و کفش تان ست کنید سعی کنید جوراب هایتان را یک رنگ تیره تر از شلوارتان انتخاب کنید و یا از هایلایت ها استفاده کنید.

مردای که اعتماد به نفس بالایی دارند و می خواهند که چهره جدیدی برای خودشان بسازند پیشنهاد ما به شما این است که از جوراب های رنگی و متضاد استفاده کنید.بازیگران باتجربه دنیای مد همیشه عاشق رنگ های متضاد هستند و جورابی را انتخاب می کنند که مکمل شلوار و کفش هایشان باشد.


شانه زدن مو مردانه

مرطوب کننده را با ژل مو عوض کنید

همان طور که خوب است، دو تله بالقوه در هنگام استفاده از تقریبا هر نوع محصول مو وجود دارد.

خب خیلی از ماها دوست داریم که موهایمان را حالت بدهیم و به شکل های مختلفی در بیاوریم.متاسفانه تنها انتخاب برخی از مردان ژل و تافت مو هست که برای حالت دهی استفاده می کنند.

باید بدانید که استفاده از این مواد شیمیایی باعث می شود در دراز مدت موهای خود را از دست بدهید و دیگر موی برای این نداشته باشید که بخواهید از ژل و حالت دهنده ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما به شما مرطوب کننده های گیاهی هست که می توانید جایگزین مواد شیمیایی کنید تا هم موهای خوش حالت تری داشته باشید و هم از موهایتان در برابر موخوره و ریزش جلوگیری کند.


کفش های تمیز

نگاه خود را نسبت به کفش هایتان عوض کنید…!

اگر می خواهید استایل خوبی در مهمانی ها و یا محل کار خود داشته باشید باید به کفش هایتان دقت کافی را داشته باشید.کفش ها و کتانی هایتان را قبل از پوشیدن حتما تمیز کنید و تمیز نگه دارید.

یادتان باشد که افراد چه زن و چه مرد در سه نگاه به شما شخصیتتان را مشخص می کنند و این برای مردان به این صورت است که

  • ناخن ها
  • کفش ها
  • موی سر

این سه مورد در ر برخوردی قبل از هر چیزی جلب توجه می کند.پس حواستان به این قضیه باشد.

امیدواریم شما هم به این چند نکته ساده اهمیت بدهید و تا بتوانید تیپ خودتان را متمایز کنید.باید قبول کنیم که همین نکته های کوچک می توانند تاثیراتی غیرقابل باور روی استایل ما بگذارند.