رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

لباس عروسی دخترانه

7 مدل لباس که در مهمانی و عروسی ها به آن نیاز دارید!

مدل لباس: حتی اگر عروس نباشید، پیدا کردن یک لباس عروسی می‌تواند خیلی سخت باشد. برای خرید این لباس‌های خیره‌کننده و تابستانی که برای روز بزرگ عالی هستند مراجعه کنید.

در ادامه این معرفی باما در رویال مد همراه باشید تا به شما 10 مدل عالی را نشان دهیم که می تواند انتخاب عالی برای شما باشد.


لباس عروسی

1) لباس کوتاه یک تیکه با آستین چین دار

آستین‌های چین‌دار در این عدد این رنگ را به رنگ آبی ساده کودک می‌سازند.


لباس مجلسی قرمز

2) لباس بدن نمای قرمز

این قطعه بدن نمای قرمز دارای ظاهری برهنه بوده و باعث می‌شود که گلدوزی آن برجسته شود.


مدل لباس مجلسی

3) لباس مناسب برای رقص

پولکا یک نوع رقص لهستانی هست که بیشتر در این مراسمات از این مدل لباس با نقطه‌ها و تجملات و د نهایت طراحی کلاسیک استفاده می کنند.که می تواند یکی از گزینه های روی میز شما باشد.


لباس کوتاه زنانه

4) لباس کوتاه و ظریف

الگوی زیبا و جسورانه این قسمت شانه به اندازه کافی چشمگیر است که همه تعریف و تمجید را به شما بدهد، اما به اندازه کافی ظریف است که توجه شما را جلب کند.


لباس مجلسی بلند

5) لباس مجلسی بلند و خاص

آیا عروسی شما به قدری رسمی و رسمی است؟ بعد از جواب دادن به این سوال، چرا نتوانید این طراحی فوق العاده  یک شانه با طول زمین با یک فیوز خودکاری جذاب را استفاده نکنید…؟

انتخاب هوشمندانه و زیرکانه شما باعث می شود که مثل یک ستاره در مجلس بدرخشید.


لباس عروس قرمز

6) لباس مجلسی مناسب،انتخابی مجذول کننده و جذاب

بسیار خوب، این ظاهر یک تیکه و سرتاسر قرمز به نظر بسیار خاص و جذاب است که سعی نکنید آن را امتحان کنید . برای یک موقعیت رسمی‌تر از آن استفاده کنید.

همانطور که میدانید ستاره های هالیوودی در مراسمات رسمی بیشتر این مدل و سبک لباس پوشیدن را در برنامه های خودمی گنجانند.


لباس زنانه

7) لباس بدن نمای کوتاه مشکی

اگر شما هم خانم تپلی هستید و نمی دانید که برای یک مهمانی عروسی یا مجلس جشنی چه بپوشید.به شما توصیه می کنیم از لباس های گوشاد و بلند دوری کنید،به این دلیل که شما را خیلی چاقتر و بد اندام تر نشان می دهد.

برای خانم های که جسه بزرگی دارند،پیشنهاد می کنیم از لباس یک تیکه مشکی استفاده کنند که نهایت تا روی زانو را بپوشاند نه بیشتر.

امیدواریم از مدل های که برای شما عزیزان تهیه شده و به عنوان الگو برایتان قرار داده ایم،لذت برده باشید.مدل های خیلی زیادی هست که در ادامه مقالات از رویال مد به تک تک آنها می پردازیم.