رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

خرید کیف زنانه

قدم به قدم بازی با انواع کیف در فصل بهار!

کیف زنانه در انواع مدل های مختلف این روزها بازار را گرفته است.خیلی از برندهای بزرگ می دانند که برای اینکه بتوانند در دل این بازار وارد شوند باید کیف های خاصی را تولید کنند که با استقبال خانم ها روبرو شوند.

شاید در ادامه با دیدن این مدل ها کمی از قیمت آنها تعجب کنید.اما باید بدانید که این کیف ها را برندهای بزرگی تولید می کنند و به همین علت است که قیمت های بالایی دارد.

امروز در رویال مد میخواهیم 5 مدل از کیف های زنانه ای که در فصل بهار بیشترین تقاضا را برای خرید دارند،خدمت شما عزیزان و همراهان معرفی کنیم.باما در ادامه همراه باشید.


مدل کیف زنانه

1) کیف زرد Sara Battaglia

  • قیمت حدودی: 480$

کیفی  رنگ زرد که در روزهای بهار فریاد میزند.برای خانم های که علاقه زیادی به کیف های رنگی دارند می تواند یک انتخاب هومندانه و متناسب با لباس و سبک پوششان باشد.


مدل کیف زنانه مدرن

2) کیف Brother Vellies

  • قیمت حدودی: 495$

یه هدیه جدید روی پاکت از Jane Birkin’s یک انتخاب مدرن و جدید برای خانم های که می خواهند از کیف های جدید استفاده کنند.


کیف زنانه

3) کیف Wandler 

  • قیمت حدودی: 635$

با یک کیف چرمی کامل و دو رنگ که لباس شما را برجسته‌تر می‌کند،انتخابی هوشمندانه برای خانم های خوش سلیقه ای که عاشق این هستند که تیپ و استایل خودشان را با کیف این مدلی خاصتر از قبل کنند.


کیف دستی زنانه 2018

4) کیف دستی Simon Miller

  • قیمت حدودی: 390$

با این مدل کیف جمع و جور شما می توانید یک سبک جدی را به نوع تیپ خود اضافه کنید.تنوع کاملا جدید در نوع پوشش شما محسوب می شود که از یک حلقه کوچک به صورت خورجین کوچک طراحی شده است.


کیف سبز زنانه

5) کیف Sara Battaglia

  • قیمت حدودی: 240$

رنگ سبز می تواند انتخابی خوب برای شما باشد،اما باید دقت کنید که رنگ سبز را شما با هر استایلی نباید انتخاب کنید،اما رنگ کیف سبز نشانه ای از بهار می باشد که می توانید با لباس های مناسب رنگ بهار ست کنید و بپوشید.