رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

مدل مو مردانه

بهترین مدل موها برای شکل صورت شما!

زمانی که می‌گوییم یک مدل موی استراتژیک، وقتی به بالا بردن شکل چهره شما می‌رسد ، دنیای تفاوت را ایجاد می‌کند ، به ما اعتماد کنید. اجازه دهید با آن مواجه شویم، لیوان شما هرچه است، و موهای شما باید آن را با توجه به آنچه که مناسب است تنظیم کند. به اندازه کافی ساده است ، درست است ? نکته بسیار مهم در مورد تعیین شکل چهره و پیدا کردن یک مدل موی مناسب این است که باید با در نظر گرفتن ابعاد کوچک‌تر و پنهان کردن ابعاد کوچک‌تر، ویژگی‌های مطلوب و مطلوب خود را افزایش دهید. در مورد تعویض لباس و آرایش، شما باید با نقاط قوت خود بازی کنید و یک مدل مو را پیدا کنید که برایتان مناسب باشد. به یاد داشته باشید که ویژگی‌های فردی شما و رنگ ها نیز به شما کمک می‌کند در تعیین اینکه کدام مو به بهترین شکل به شما نگاه خواهد کرد، به شما کمک کند. خوشبختانه، راهنمای ما برای پیدا کردن مدل موی مردانه مناسب برای شکل چهره شما بهترین راه را برای افزایش بهترین ویژگی‌ها به شما نشان خواهد داد.باما در ادامه این مقاله از رویال مد همراه باشید.


مدل چهره

مدل و شکل صورت شما کدام است؟

اول باید چهره خود را مطالعه کنید. در حالی که این کمی عجیب به نظر می‌رسد، به شما کمک می‌کند شکل چهره خود را مشخص کنید. حاشیه خود را عقب بکشید و به طول و عرض ویژگی‌های فردی توجه کنید. مهم‌ترین ابعاد که باید روی آن تمرکز کنید، طول چهره، عرض پیشانی و عرض استخوان گونه، فک و چانه تان است. در مقایسه با این ابعاد، شما قادر خواهید بود بفهمید که کدام شکل چهره شما را شکل می‌دهد و به مدل موی و مدل موی شما متناسب است. نگاهی به تصویر زیر بیاندازید تا ببینید چه شکلی هستید.


1. شکل صورت مستطیلی

در مورد مدل‌های مو، شما باید آگاه باشید که بیشتر از این که صورت خود را طولانی‌تر نکنید ، این کار را انجام ندهید. ترفند این است که مطمئن شوید که صورت شما طولانی‌تر از قبل به نظر نمی‌رسد. پمپادور اجتناب کنید.شما نیاز دارید تا مدل‌های موی متوازن تری را بدون تمایز بسیار زیادی بین دو طرف و بالای موهای خود انتخاب کنید. قسمت کناری به خوبی کار خواهد کرد و تلاش می‌کند تا کمی بعد از یک بعد کوتاه مو به آن قرض بدهد. یک مدل موی عقب صاف و یا موهای صاف و صاف نیز بهتر است تناسب چهره شما را متعادل کند. به یاد داشته باشید که وقتی شما موهای خود را سبک می‌کنید، مطمئن شوید که همه چیز مرتب و تمیز به نظر می‌رسد چون شما نمی‌خواهید حجم زیادی به آن اضافه کنید. به یاد داشته باشید که به to سبک‌وزن وفادار بمانید که تمام روز موهای شما را شارپ نگه می‌دارد ، اما ارتفاع بیش از حد را به شکل چهره طولانی‌تر شما اضافه نخواهد کرد.


مدل مو صورتهای بیضی

2. شکل صورت بیضی

تو خوش‌شانس هستی. شکل‌های صورت بیضی متناسب هستند و می‌توانند طیف وسیعی از مدل‌های مو و طول را در بر بگیرند. با در نظر گرفتن بهترین مدل مو برای این شکل، همه چیز در مورد اولویت شخصی شماست و این که چطور موهایتان را سبک و سبک کنید. یک حلقه ی مو محافظه‌کار به خوبی کار می‌کند، اما فضای زیادی برای آزمایش با طول طولانی‌تر و کاهش‌های مدرن شده وجود دارد. شکل صورت شما می‌تواند دسته‌ای از موهای بلند و یا حتی بلندتر از موهای بلند روی شانه را کنترل کند. شکل صورت بیضی‌شکل می‌تواند با سر تراشیده برخورد کند. با توجه به محصول، احساس آزادی کنید تا از طیف گسترده‌ای از اتمام و انبارها انتخاب کنید.


مدل مو برای صورتهای مربع

 3. شکل صورت مربع

شما با یک فک قوی کار می‌کنید که باید تاکید شود. ما توصیه می‌کنیم که یک کاهش را انتخاب کنید، که بیش‌ترین ویژگی‌های متمایز شما را خواهد داشت. همان طور که این شکل صورت با انواع مختلف مو متنوع است، از تجربه با طول و سبک‌های دیگر نترسید. ما مقدار زیادی از حجم را توصیه می‌کنیم که موهای شما را سبک می‌کنند ، بنابراین روی کامل بودن و اضافه کردن آن به اندازه تمایل شما تمرکز می‌کنند این شکل صورت می‌تواند مقدار زیادی مو را کنترل کند. یک خوب عمل می‌کند، چه بیشتر به طور سنتی و یا با لبه مدرن عمل کرده و همچنین قسمت‌های کناری عمیق‌تر را امتحان کند، که ویژگی‌های شما را افزایش خواهد داد .


مدل مو برای صورتهای قلبی

 4. شکل صورت قلب

زمانی که یک مدل مو را برای چهره قلب خود انتخاب می‌کنید ، به یاد داشته باشید که می‌خواهید قسمت بالای صورت خود را با کف نگاه دارید، پس مو خود را متناسب با ویژگی‌های خود نگاه دارید. باید بر روی تلاش برای اطمینان از اینکه چانه تان بیش از حد باریک به نظر نمی‌رسد ، تمرکز کنید. یک حاشیه بافت دار یا حلقه ی مو بعدی این کار را انجام خواهد داد فقط به یاد داشته باشید که باید از یک محصول سبک‌وزن استفاده کنید تا مطمئن شوید که زوایای نامتناسب ایجاد نمی‌کنید.


5. شکل صورت الماس

بخش کناری برای آقایان با شکل‌های صورت الماس بسیار خوب عمل می‌کند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که موهای شما بافت و درهم و برهم است، که ویژگی‌های چهره شما را بهتر تکمیل می‌کند. یک بافت بافت دار یا بافت زاویه‌ای همچنین نسبت به استخوان‌های گونه‌اش را با پیشانی خود متعادل می‌کند و یک زیبایی متعادل به آن می‌دهد.


مدل مو برای صورت های دور

6. شکل چهره دایره ای

مدل موی شما باید زوایا را ایجاد کند، به صورت طبیعی صورت خود را مشخص کند و شکل و ابعاد آن را داشته باشد . برای طولانی‌تر کردن صورت خود، مدل موی مدل مو را با نسبت‌های بلندتر و کوتاه‌تر امتحان کنید. یک موی پف کرده این کار را انجام می‌دهد و برای ایجاد بعد بیشتر تلاش می‌کند و به کودک شما نگاه مشخص‌تر می‌دهد. توجه داشته باشید که بخش کناری نیز زوایای بیشتری را ایجاد خواهد کرد و به شما یک ظاهر پخته‌تر خواهد داد.


7. شکل صورت مثلثی

وقتی بخواهید یال خود را سبک کنید ، موهای ضخیم‌تر در نظر بگیرید اگر یک شکل مثلث دارید. باید با توجه به این که می‌خواهید فک گسترده تر را با پیشانی باریک‌تر خود متعادل کنید ، باید استراتژیک باشید. چندین مدل مو برای این شکل ظاهری کار خواهند کرد. یک، حاشیه و یا تمام تلاش خود را برای تاکید بر کامل بودن موهایتان کار خواهند کرد. به یاد داشته باشید که از یک محصول ضخیم‌تر برای افزایش حجم، قرض دادن به نسبت بیشتر با نگاه استفاده کنید.

تهیه و ترجمه شده در گره تحریریه رویال مد