رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

تیپ خیابانی

10 تیپ برتر خیابانی در هفته مد روز نیویورک که نشان داده شده است

هفته مد جدید نیویورک پیچیده شد، اما در پی آن، ما با زیرچشمی نگاه دزدکی به روند پاییز / زمستان 2018 انداختیم.در این سال، ماه های سردتر، همه چیز در مورد قطعات روشن و جسور هستند، پس زمان آن است که خداحافظی به knits پایه های زمستانی، رنگ های خاموش و hemlines عجیب و غریب.اگر شما آماده تغییرات خنثی هستید باما در ادامه این مطلب از رویال مد همراه باشید.


yellow pop

1. پاپ زرد

رنگ های روشن و پررنگ معمولا در هنگام تصویربرداری روند رونق پاییز و زمستان، به طور معمول چیزی نیستند، اما در این سال، خیابان های شهر نیویورک در طول هفته مد، تقریبا شبیه یک رنگین کمان بود.پرتقالهای آتشین،گیلاس قرمز، آهک، سبزی فلورسنت و فوچهای شدید از همه جا خارج شده بودند، اما غفلت از آفتاب، قنادی و زردچوبه ای بود که چشم ها را گرفتند. این یک تفاوت واضح و شگفت انگیز است که از حالت معمولی تاریک و خفیف خارج شده بود.

زرد یک روند بهار است که معمولا به عنوان پاپ رنگی ظریف برای کیف ها، روسری، جواهرات و یا گاهی اوقات پیراهن ها و دامن ها استفاده می شود. برای زمستان، ما پیشنهاد می کنیم که این پاپ ظریف را لرزاند، سعی کنید یک بمب افکن زرد روشن یا ترنچ انتخاب کنید.


extra long belts

2. کمربندهای بلند

از آنجا که این کمربندهای بسیار طولانی، چنگال خود را در دنیای مدرن سفت می کنند، از طول گارد ساحلی تا چنگال های مچ پا و حتی نوار احتیاط عبور می کنند، کمربندهای بسیار دور از لوازم ساده و کاربردی آمده اند.

سعی کنید روی یک کمربند قرمز رنگ یا رنگی روی یک کت چرم یا کت و شلوار بپوشید، نه تنها این کمک کمربند خود را تعریف می کند، بلکه کمربند نمای بی نظیر به لباس های شما می دهد و آنها را با هم مخلوط می کند.


Head to toe leather

3.سراسر چرم

به نظر می رسد که چهره یا بازیکن به پا نباشید، به طور معمول در خارج از لباس های هالووین، فیلم های ابرقهرمان و 50 سایه خاکستری که با همه چیز از کلاه، کت و کیف تا تمام آن چیزی که می پوشند را ست می کردند.اما سبک های خیابانی 2018 ما، ایده های دیگری داشتمی توانید مدل های جدیدی از خودتان بروز دهید و اینکهدر ابتدا پوشیدن و فکر کردن به اینکه چطور این همه چرم را با هم بپوشید سخت هست و می توانید از ایده های مختلف استفاده کنید.

ما متوجه می شویم که در ابتدا همه چرم ممکن است کمی دردناک باشد، بنابراین، چرا ابتدا کم نیست، سعی کنید یک دامن چرمی و بوت با یک ژاکت چرمی زیپ، و یا حتی یک جفت شلوار چریکی برای خودتان انتخاب کنید.


plaid pants

4. شلوار پارچه ای شطرنجی

این مدل برخلاف تمام دیدگاه های مختلف و نظرات مختلفی که برخی از طراحان مد می دهند.انتخاب این روزهای دنیای مد نیویورک شده است.شلوارهای پارچی شطرنجی را به گونه ای ست می کنند که جلوه ای کاملا متفاوت و شیک به خود می گیرد.

پس اگر شما هم می خواهید از این مدل شلوارها برای تکمیل استایل خودتان استفاده کنید حتما به نوع مانتو و یا لباس های که قرار است با این شلوار بپوشید،دقت کنید.


pastel pink fur coats

5. پالتو های خزدار انتخاب هوشمندانه

هر روزه را فراموش کرده اید، هر روز صورتی می پوشیم، مخصوصا وقتی که آن را در یک لباس مصنوعی خزدار زیبا قرار می دهد، احتمالا اولین رنگی نیست که شما می توانید تصور کنید زمانی که شما در مورد یک کت خز و شیک فکر می کنید.باید بدانید که با ترکیب رنگ ملایم صورتی می تواند یک تیپ خاصی از شما بروز دهد.

باید بدانید که یک کت خز می تواند جذابیت و زیبایی شما را بیش از 10 برابر کند که این روزها مورد پسند اکثر هنرپیشه ها و ستاره های هالیوودی و دنیای مد قرار گرفته است.

امیدوارم از مدل های که در رویال مد برای شما عزیزان پیشنهاد می دهیم نهایت لذت و استفاده را ببرید تا بتوانید یک تیپ و استایل خاص و متفاوت برای خودتان انتخاب کنید.