رویال مد | مجله تخصصی مد و زیبایی

نیم بوت

با نیم بوت زنانه چی بپوشیم!تا تیپ خاص و زیبایی داشته باشیم؟

پوشیدن نیم‌ بوت‌ زنانه برای بسیاری از افراد به دلایل مختلف کار مشکلی است؛ زیرا در این افراد حس شلخته بودن ایجاد می‌کند یا احساس می‌کنند ساق‌ پاهایشان کوتاه‌تر و مچ پاهایشان پهن به نظر می رسد.

اما چرا وقتی افرادی را می‌بینیم که از این سبک نیم بوت پوشیده اند این احساس ایجاد نمی‌شود؟ در این مطلب از رویال مد روش‌هایی برای خوشتیپی با نیم بوت زنانه را ارائه می‌کنیم که باعث پهن به نظر رسیدن مچ پایتان نشود.

با نیم بوت دخترانه چه بپوشیم؟

انواع مختلفی از نیم بوت وجود دارد. شما می ‌توانید از نیم بوت در فصل پاییز و بهار استفاده کنید. پس باید حتماً یک جفت از آن را داشته باشید. این راهنما چند راه ‌حل خوب برای پوشیدن نیم ‌بوت معرفی می کند؛ همچنین نکاتی برای رسیدن به ظاهری زیبا و لاغر با پوشیدن این کفش های زیبا را ارئه می کند.

به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به استایلی متفاوت لازم نیست دقیقاً همین سبک نیم بوت ها را داشته باشید، از این راهنما به عنوان ایده هایی برای پوشیدن  کفش های خودتان استفاده کنید.


مدل نیم بوت زنانه

 

۱) قرار دادن شلوار در نیم بوت زنانه

شلوارتان را درون نیم بوت قرار دهید تا از لحاظ ظاهری پاهای کشیده تری داشته باشید. بسیاری از شلوارهای جین این امکان را فراهم نمی کنند که شما بتوانید به راحتی شلوار را درون نیم بوت قرار بدهید، به همین دلیل بهترین گزینه لِگ ها هستند.


با نیم بوت چی بپوشیم

۲) چند تا زدن پایین شلوار

چند تا زدن پایین شلوار جین ظاهری دوست داشتنی با نیم بوت به وجود می آورد. خصوصاً اگر کمی از مچ پایتان مشخص باشد. این کار باعث می شود مچ پا پهن به نظر نرسد. این استایل با شلوارهای جین جذب فوق العاده می شود. درصورتی که پایین شلوارهای راسته یا گشاد را چند تا بزنید باعث می شود پاهایتان کوتاه به نظر برسند.


مدل نیم بوت

۳) یک تا زدن پایین شلوار

در هنگام پوشیدن شلوار جین به خاطر داشته باشید که به نمایش گذاشتن مچ پا نکته کلیدی برای آن است تا لاغر به نظر برسید.یکی از راه حل ها برای اینکه بتوانید این فاصله بین نیم بوت و شلوار جین را فراهم کنید، آن است که یک بار پایین شلوارتان را تا بزنید. بهتر است شلوار جین بلند باشد تا قسمت تا زده بلندتر شود، زیرا این کار استایل شما را زیباتر می کند.


نحوه لباس پوشیدن با نیم بوت

۴) نیمه تا زدن پایین شلوار

یکی از راه هایی بسیار راحت نیمه تا زدن پایین شلوار است. این کار استایلی ساده و راحت به شما می دهد که در کنار یک مانتو گشاد و یک عینک آفتابی شیک ظاهری فوق العاده برای آخر هفته ای به یاد ماندنی ایجاد می کند. اگر می خواهید ظاهری جالب تر داشته باشید بهتر تای شلوار هم اندازه نباشند؛ آن ها را به یک اندازه تا بزنید ولی با زوایای مختلف.


۵) پوشیدن جوراب روی لِگ

شاید پوشیدن جوراب روی لِگ برای شما هم مشکل باشد، اما ارزش امتحان کردن دارد. اگر جوراب را زیر لِگ بپوشید باعث می شود که مچ پایتان پهن به نظر برسد و این چیزی است که از آن فرار میکنیم.

چند نکته را برای پوشیدن جوراب روی لِگ در نظر داشته باشید:

  •  پوشیدن جوراب روی لِگ باعث می شود که استایلی بانمک وزمستانی داشته باشید. برای این کار بهتر است از رنگ های خنثی استفاده کنید تا از جلب توجه جلوگیری کنید.
  • جوراب های کوتاه تر برای این کار بهتر هستند زیرا کمتر جمع می شوند و به همین دلیل مچگای شما پهن به نظر نخواهد آمد.
  • از پوشیدن جوراب روی شلوار جین واقعاً خودداری کنید، مگر اینکه شلوار جین کاملاً جذب ونازک باشد، زیرا در غیر این صورت شلوار جین زیر جوراب جمع می شود و ظاهر خوبی ایجاد نمی کند.

۶) استایل تکرنگ با نیم بوت زنانه

ایجاد ظاهری تکرنگ روشی ایده آل برای پوشیدن نیم بوت هایی است که کمی بلند هستند. احتمالاً شما هم برای پوشیدن نیم بوت هایی که کمی بلندتر هستند دچار مشکل شده اید زیرا مچ پا را کتاملاً می پوشاند.

یک جوراب شلواری مشکی یه همراه یک دامن راسته مشکی شما را به یک خط باریک تبدیل می کند و در این صورت دیگر اندازه نیم بوتتان به چشم نخواهد آمد.

برای اینکه ظاهرتان یکدست نشود بهتر است از پیراهن هایی که طرح دارند استفاده کنید. جوراب شلواری های قهوه ای را با نیم بوت قهوه و خاکستری ها را نیز با هم بپوشیدومی توانید جوراب شلواری خردیلی تان را با نیم بوت قهوه ای روشن هماهنگ کنید.